2733
2734
عنوان

کیا دیر ازدواج کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 73 پست
خواهرم ۲۷ سالش شد ازدواج کرد

انتظار کشیدن یا بیخیالش بودن؟

آقایون سایت برای بار هزارم میگم لطفا تا می بیند تاپیک درباره ازدواج زدم درخواست دوستی ندید. حتما باید مادر گرامیتون مورد عنایت قرار بدم؟
۲۷ که چیزی نیس الان دختره ۳۸ رو هم پسر مجرد میگیره 

تایید میکنم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهرم ۳۶ سالشه و مجرده. کاش خواهر منم ازدواج می کرد..

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
من از نظر خودم دیر ازدواج کردم

چند سالگی؟چطوری شد؟

آقایون سایت برای بار هزارم میگم لطفا تا می بیند تاپیک درباره ازدواج زدم درخواست دوستی ندید. حتما باید مادر گرامیتون مورد عنایت قرار بدم؟
عمه های من همشون زشت بودن اصلا زیبا نبودن و در سن های-و40-35ازدواج کردن اما تو شوهر شانس اوردن از هم ...

خب عمه هاتون چطوری ازدواج خوب کردن

دعا میکردن یا موقعیت خوب شغلی چیزی داشتن؟

اوایل ترس از ازدواج داشتم و خواستگارامم زیاد نبود بعد ۲۵ سالگی هم کسی به دلم نمی نشست یه سریا هم اون ...

من چون خجالتی بودم تلاش عمومی نمی کردم ولی قلبا دوست داشتم و ازخدا کسی رو خواستم که بهش قبل ازدواج علاقه مند بشم و تفاهم و.. البته الانم که ۳۳سالمه همه میگن هشت سال کمتر نشون میدم بخاطر روحیه و ظرافتم 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
خودم که نه ، ولی دخترعمه ام 37 سالگی ازدواج کرد. جوونتر که بود اصلا تو فاز ازدواج نبود ، ینش که بال ...

اون اگه ژل هم نمیزد باز میگرفتنش قسمت دست خداست اگه شانس نداشته باشی ۲۰ سالت هم باشه کسی خواهانت نیس اگه شانس داشته باشی ۴۰ هم باشی پسر مجرد میگیره اگه پسر فرهنگش خیلی بالا باشه دست میزاره فقط روی دخترهای بالای ۲۷ سال اگه فرهنگش پایین باشه میره کوچیک میگیره میاره حمالش میکنه زیر دست مادر خواهرش کسی مخالفه ریپلای نزنه من دوره ورم دیدم که میگم اصلا حتی شآعل هم نباشه دختر سنش زیاد هم باشه باز میگیرند

خودم که نه ، ولی دخترعمه ام 37 سالگی ازدواج کرد. جوونتر که بود اصلا تو فاز ازدواج نبود ، ینش که بال ...

همسرشون ازدواج اولشع؟ آخه پسر مجرد بدون سابقه ازدواج تو سن بالا کم پیدا میشه

2706