2733
2764
عنوان

اخه چرا خیانت زیاد شده

580 بازدید | 38 پست

بدجور ناراحتم  خدا نگذره خدا رسوای دو عالم کنه اون مردایی ک خیانت میکنن خدا رسوا کنه زنایی ک متاهلن و با مرد متاهل لاس میزنن  زنایی ک میدونن طرف زن داره اما میرن سمتشون..وای خدا دوستمو دیدم باهام درد و دل کرد  دلش پر بود نشستم پا به پاش گریه کردم وای جیگرم خون شد. هیچ حمایت کننده ای نداره  و ساکت فقط داره دزدکی پیام های شوهرشو میبینه و اسکرین میگیره. وای میگفت از بس اوایل دعوا کردم ک شوهره گفته توبه کردم وای خدا میگفت به پدرش و خانوادش پناه برده پدرش کتکش زده و گفته باید با شوهرت باشی چاقو گذاشته بود زیر گردنش ک طلاق در کار نیست

به خانواده شوهر پناه برده بود ک  همشون گفته بودن حتما مشکل داری و داری دروغ میگی پسر ما اهل این کارا نیست..

دوستم میگفت داره خیانت میکنه و من میدونم اما دارم عادی رفتار میکنم نمیدونم بلاتکلیفم چیکار کنم میگفت ن پول دارم ن میزاره برم سر کار ن حمایت کننده ای دارم ک طلاق بگیرم. از بس گریه کردیم دوتامون .خدا لعنت کنه اونایی ک خیانت میکنن اخه چرا  گناه شریک زندگیشون چیه و اون زنایی ک میدونن طرف زن داره اخه چرااا این کارو میکنن 

دوستم رو دیدم تبدیل به یه زن افسرده و ساکت و بد دل شکاک زود رنج شده 

اخه چرا تو کش ور مه کسی حمایت نمیکنه این طور زتایی ک بی پناه هستن چرا چ گناهی کردن.

جیگرم داره اتیش میگیررره میگفت همه جوره پایشم به خودم میرسم اما  بهم اهمیت نمیده میگفت هر روز پیاماشو میخونم و هی میگم چرا اینقدر بی ارزشم دلم تیکه تیکه شد وقتی گفت کاش منم ج نده بودم تا  منم مهم میشدم برای شوهرم  میگفت هر کاری میکنم به چشمش نمیام ..

دلم داره اتیش میگیره خدا اخه چرا این همه خیانت زیاد شده

❤️کاربری دست دو نفره❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذات کثیف یک سری مرداست دیگه

خدااا لعنتتتت کنه هم اون مردای ک خیانت میکنن هم اون زنارو ک زندگی یکی دیگه رو خراب میکنن... جیگرم داره تیکه تیکه میشه یاد حرفای دوستم میفتم فقط براش گریه میکنم  کاش نمیگفت  وجودمو درگیر کرد هر کاری میکنم نمیتونم آروم بشم

❤️کاربری دست دو نفره❤️

مراقب دوستت باش نذار اعتماد به نفسشو از دست بده 

اگه اون نکبت داره خیانت میکنه دلیلش این نیس که حتما زنش چیزی کم داره اون مرد کم داره لیاقت کم داره واز سر همین بی لیاقتیش داره تن به این کاراحمقانه میده 

اول وآخر خودتی وخدا تماااام
شدیدا درک میکنم دوستتو.. من الان به سایه خودم شک دارم.. سیزده ساله دارم خیانت میبینم ولی نمیتونم کار ...

چرا ساکتی؟ 

دوستم انگار اوایل دعو کرده شوهرشو توبه داده و خیلی چیزای دیگه اما الان ساکتتتت و شوهره فکر میکنه زنه نمیدونه اما دوستم میدونه و فقط از پیاماشون اسکرین میگیره  و میگه بزار فکر کنه نمیدونم تا بعدن یا خودمو جلو چشمش میکشم  یا  یه فکری میکنم   دوستم خدا لعنت کنه خانواده خودش و شوهرشو حمایتش نمیکنن

❤️کاربری دست دو نفره❤️

من بیست سالمه اینقدر خوشکلم که ب اون بالا سری جرأت برم تو خیابون ندارم اینقدر که دنبالم میفتن 

ولی شوهر بی شرفم همش دنبال زنای سن بالاست 

روحیه صفرم آخرشم تو بی کسی سکته میزنم زیر خروارها خاک دفنم میکنم همین روزا 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
مراقب دوستت باش نذار اعتماد به نفسشو از دست بده  اگه اون نکبت داره خیانت میکنه دلیلش این نیس ک ...

دوستمو میگی  قبلا چقدر میخندید و پررررر حرف از بس انرژی داشت و حرف میزد دیونمون میکرد اما الان سااااااکت  و فقط تو فکر فرو میره شکاک . هی میگه من ارزش ندارم من یه تیکه اشغالم  کاش ج ن ده بودم کاش هرز ه بوده    میگه فقط پیاماشونو میخونم و میگم دیگه چقدر براش بجنگم .. امروز میگفت چرا منو دوسم ندارن زشتم حتما میگفت  دوس دارم مهم باشم دوس دارم محبت کنن میگفت تشنه عشق و محبتم...روحیش صفر صفر بود

❤️کاربری دست دو نفره❤️
من بیست سالمه اینقدر خوشکلم که ب اون بالا سری جرأت برم تو خیابون ندارم اینقدر که دنبالم میفتن  ...

چیزی نمیگی بهش؟ بمیرم برای دلت  برای زن سخته  خیلییی سخت

❤️کاربری دست دو نفره❤️

علتش سبک وبی مغزی بود  ذات شدن زن هاست به هم جنس خودشون رحم نمیکنن هار شدن دور از جون بعضیا اما مردها از قرون وسطا همین بودن اکثریت به زن خودشون قانع نبودن اما زنها خودشون رو وا نمی‌دادن الان خود زنه دنبال مرده میدویه دلبری میکنه ،هزار جور آرایش و لباس ناجور و... هر خری می‌فهمه هدفشون چیه 

آیا خدا کافی نیست ؟
2706