2733
2739
عنوان

آخیش... راستشو به شوهرم گفتم... چه حس خوبیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 45 پست

البته من مثال زدم خدای نکرده قیاس به نفس نشه 

حالا مهم اینه که شما حس خوبی داری 

انشالله کوچولوتم صحیح و سلامت میاد بعلت 

به هر حال ماجرای مو دیگه تموم شد تقویتشون کن تا زود به حالت اول برگردن 

حال متکلم از کلامش پیداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هیچ وقت دروغ نمیگم 

اما واقعا ازت زیاد گرفته ای کاش همونجا میکفتی من از شما پرسیدم گفتی 200 دیگه نهایت 250 بهش میدادی 

بنظرم سو استفاده کرده 

یه بار یه آقایی اومد کولر ما رو درست کنه گفتم هزینه اش چقدر میشه گفتم 70 تا 90 حالا اولش قرار بود 30 بگیره وقتی کارش تموم شد گفت 200 گفتم نخیر 90 هم زیاده گفت نمیرم تا پول نگیرم گفتم پس زنگ میزنم 110 بیاد ببینه حق با کیه خودش گذاشت رفت بعضیا هرچی دوست دارن میخوان بگیرن البته این موضوع برای چند سال پیش بود 

2731
البته صداقت خیلی خوبه اما یه وقت هایی ادم یه صرر مالی میده و بعدش با صداقت زیادی یه ضرر شخصیتی هم میده یعنی کاریزمای شخصیت به نحوی در دید طرف مقابل تغییر میکنه که میگه فلانی عجب بی فکری هایی میتونه بکنه البته شما صلاح کار خودتو بهتر میدونی اما من بودم اولا سیصد و خرده ای هرگز برای یه هایلایت ساده نمیدادم دوما اگر میدادم وتازه خراب هم میشد نمیذاشتمهیچکس حتی مادرم بفهمه چون ادم ها عادت به عطف به ماسبق دارن و مدام میگن تو که فلان وقت فلان تصمیمو گرفتی مطمینی الان حرفت درسته؟؟؟؟؟خلاصه که یه دل بزرگ و رازدار که جای خیلی حرفا گوشه کنارش بشه گاهی خیلی مفیده به فایده ست

فرشته جون چقد زیبا صحبت میکنی

مامان نی نی من اونشب ک آرایشگاه بودم انقد حالم بد بود ک اصلا حوصله چونه زدن نداشتم. فقط دلم میخاست در برم ازونجا. 

ک فرداش فهمیدم حامله بودم و خبر نداشتم

همون 20 تومن رو هم عروس خالم و باهام بود تخفیف گرفت

مامان نی نی من اونشب ک آرایشگاه بودم انقد حالم بد بود ک اصلا حوصله چونه زدن نداشتم. فقط دلم میخاست در برم ازونجا. 

ک فرداش فهمیدم حامله بودم و خبر نداشتم

همون 20 تومن رو هم عروس خالم و باهام بود تخفیف گرفت

2740

دوستان هر کی یه مدل زندگی میکنه من هیچ وقت به شوهرم دروغ نمیگم خدا رو شکر شوهرم هم انقدر بهم اعتماد داره که هر چی در میاره تو حساب مشترکمون میریزه میگه تو بیشتر به فکر زندگی هستی اعتمادمون 2 طرفه است 

من کلا از مدل زندگی زنای ایرانی خوشم نمیاد همیشه دروغ همیشه پس انداز یواشکی کلا کارای پنهونی زیاد انجام میدن

دوستان هر کی یه مدل زندگی میکنه من هیچ وقت به شوهرم دروغ نمیگم خدا رو شکر شوهرم هم انقدر بهم اعتماد داره که هر چی در میاره تو حساب مشترکمون میریزه میگه تو بیشتر به فکر زندگی هستی اعتمادمون 2 طرفه است من کلا از مدل زندگی زنای ایرانی خوشم نمیاد همیشه دروغ همیشه پس انداز یواشکی کلا کارای پنهونی زیاد انجام میدن

چون آقایون ایرانی بعضی هاشون قابل اعتماد نیستن

آرامش عجیبی دارم😋

البته بیشتر بخاطر رفتار شوهرشونه و بلاخره همه اینطور یاد گرفتن که باید زن پنهونی یه چیزایی برای خودش داشته باشه 

اما من از اول هر چی داشتم با شوهرم یکی بود خدا رو شکر شوهرم هم رفتارش خوب بود خونه هم که گرفتیم نصف به نصف بنام کردیم ماشین هم بنام منه 

2706