2752
2734
بچه هم تقریبا درشت داره میشه. هفته ۳۷ الان حدود ۳و۳۰۰ هست خودش گفت طبیعی میخام دکتر هم موافقت کرد ...

درسته هرجور ساروگیت راحت تره موافقت کن

بهتره سزارین باشه 

اما خیلیا طبیعی دنیا اوردن 

مطمئنا اگر برای ساروگیت یا بچه مشکل داشته باشه خودشون سریعا اورژانسی سزارین میکنن مخصوصا که بچتون گلد بیبی هستش اصلا نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته هرجور ساروگیت راحت تره موافقت کن بهتره سزارین باشه  اما خیلیا طبیعی دنیا اوردن  م ...

مرسی عزیزم

شما خیلی خوب و مهربونین🌹

الهی که خدا آرامش رو به دلهاتون بده
2731
فدای تو بشم من مهربونی ازخودته قربونت برم  چقدر هدیه گرفتن اون خانوم  واسطه داشتین یاخود ...

نرخ ۱۴۰۲ شد حدود ۲۵۰

ولی خب یکشری خرجهایی هم خارج از قررداد من براشون انجام دادم

و هزینه های عمل و ازمایش و حمل و نقل و ویزیت و... هم هست

کلا حدود ۴۰۰ افتاد

نرخ ۱۴۰۲ شد حدود ۲۵۰ ولی خب یکشری خرجهایی هم خارج از قررداد من براشون انجام دادم و هزینه های عمل و ...

من شنیدم خیلی بیشترازاین هامیگیرن یه خانوم‌گفتن ۶۰۰گرفتن البته من اگه بخوام انجام بدم خیلی کمتر هستش چون فامیله مثل خواهرم میمونه 

خودم برای شخص‌ دیگه ای بشم  البته دخترعمه امه وقتی بهش گفتم اشک توچشاش جمع شد

جدای از مساله مالی

از لحاظ معنوی خیلی ثواب و اجر بالاتری داره

من شنیدم خیلی بیشترازاین هامیگیرن یه خانوم‌گفتن ۶۰۰گرفتن البته من اگه بخوام انجام بدم خیلی کمتر هستش ...

تهران گرونه

شهرستانها ارزونتره

مرکز تا مرکز فرق داره

جدای از مساله مالی از لحاظ معنوی خیلی ثواب و اجر بالاتری داره

دقیقا ولی خب جانیفتاده من مادرم مخالفن میگه خودتو بخاطر کسی اذیت نکن داروهاش ضرر داره خودتو ناقص میکنی و... ولی من تصمیم‌ دارم انجام بدم

دقیقا ولی خب جانیفتاده من مادرم مخالفن میگه خودتو بخاطر کسی اذیت نکن داروهاش ضرر داره خودتو ناقص میک ...

داروهاش فقط دو هفته قبل از انتقال و ۱ونیم ماه بعد انتقال هست

بعدش ففط مولتی ویتامینه و قرص آهن

2706