2752
2734
عنوان

تاپیک وااااااای خیییییلی خوشحالمممم چی شد قفل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 24 پست
دختره پدرمادرش رفتن بیرون به عشقش زنگ زده تنهام اونم گفته برم سرویس بیام پیام بدم دختره ناراحت شده ب ...

ظاهر و خشگلی مهمه، اما اگه اخلاق و انسانیت نداشته باشه چی

ادم از بزرگترا توقع بیشتری داره که اولویت رو چیزای دیگه قرار بدن 

جاذبه زمین به خاطر خاکی بودنشه! پس تا میتونی خاکی باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ظاهر و خشگلی مهمه، اما اگه اخلاق و انسانیت نداشته باشه چی ادم از بزرگترا توقع بیشتری داره که اولویت ...

فکر کنم اشتباه ریپ زدی ولی حرفت درسته

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
دقیقا منم اینحوریم هی میگم نکنه من نحسم😂😂

نه عزیزم منم همینم انقدرم افسوس میخورم چرا از اولش نبودم که بخونم...تازه بعضی اوقات کامنت می‌نویسم به اندازه ی تومار میخام بفرستم می‌نویسه این تاپیک دیگه نیست اون موقع دیگه واقعا کفری میشم😩

نه عزیزم منم همینم انقدرم افسوس میخورم چرا از اولش نبودم که بخونم...تازه بعضی اوقات کامنت می‌نویسم ب ...

دقیقا همینه.. 😫

جاذبه زمین به خاطر خاکی بودنشه! پس تا میتونی خاکی باش..
نه عزیزم منم همینم انقدرم افسوس میخورم چرا از اولش نبودم که بخونم...تازه بعضی اوقات کامنت می‌نویسم ب ...

منم😂😂😂😂

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467