2733
2734
ی موضوعی دلیل کاتمون بود و ب خودش گفتم اون موضوع چیه وگرنه کرم نداشتم ک دعوا راه بندازم با رفیق صم ...

من برام مهم نیست چی بوده موضوع

فقط داشتم ب آین فکر میکردم کاش دعوای دو تا رفیق ی جای دیگ بود یا اصلن دعوایی نبود

اما بهر حال خوشحالم ک آشتی کردین

دیگ حوصله ندارم باهام حرف نزنید
من برام مهم نیست چی بوده موضوع فقط داشتم ب آین فکر میکردم کاش دعوای دو تا رفیق ی جای دیگ بود یا اصل ...

هوم

کاش یجای دیگه ای بود دعوامون

میدونی روزی صدبار همه ازم میپرسن با رفیقت صلح کردی؟ فُلان کارو کردی؟ نکردی؟

دیگه عصاب نمونده برام

با شمام بد رفتاری کردم..

ببخشید

دنبال چی میگردی؟  اینجا چیکار میکنی؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هوم کاش یجای دیگه ای بود دعوامون میدونی روزی صدبار همه ازم میپرسن با رفیقت صلح کردی؟ فُلان کارو کر ...

میدونی من حواسم ب خیلی هاست

یکیش هم شما دوتایین

باورت نمیشه چقدر خوشحال شدم حال دلتون با هم اوکی شده

بهر حال گاهی آدم از جلدش در میاد

ولی تجربه خوبی شد براتون

مردم حسادت دارن ب دوستی ها

شاید من دعا کردمم

اما یکی دیگ ن

عذر خواهی نکن رفتارت قابل درکه... 

پایدار باشین جفتتون

سال نو هم مبارک

میدونی من حواسم ب خیلی هاست یکیش هم شما دوتایین باورت نمیشه چقدر خوشحال شدم حال دلتون با هم اوکی ش ...

بغض----

خیلی دوستت دارم

خیلی🥲🤍

چون خیلی قلب مهربونی داری :)

بوس بهت♡

عید توهم مبارک 

2731
بغض---- خیلی دوستت دارم خیلی🥲🤍 چون خیلی قلب مهربونی داری :) بوس بهت♡ عید توهم مبارک 

عزیز دلمی منم دوست دارم💞👌

حتمن خودت قلبت مهربونه ک میتونی تشخیص بدی🤗

فدات شم مرسی عزیزم 💋

عزیز دلمی منم دوست دارم💞👌 حتمن خودت قلبت مهربونه ک میتونی تشخیص بدی🤗 فدات شم مرسی عزیزم 💋

بوس🥲

هوم:))

توهم قلبت خیلی مهربونه. خیلی

@brave__girl     روالی؟!

اره

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
اوهوم

🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

<💜Army💜>🎯کاربری تا ۲۹خرداد دست خودم و @veroniqهست....🎯میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...🕸️🐩اگه درآمد یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
2706