2752
2734

دوستان من رشتم تجربی بودودیپلم نظام قدیم دارم،اگربخوام مجددکنکورسراسری شرکت کنم بایدترمیم معدل هم انجام بدم چون معدلم پایینه

ازطرفی وارددانشگاه شدم ولیسانس حقوق گرفتم،میتونم ازمون وکالت شرکت کنم وبرم برای کاراموزی وگرفتن پروانه ی وکالت وادامه تحصیل درمقطع ارشدودکتری 

هم به وکالت وهم به پزشکی علاقه دارم چیکارکنم بنظرتون؟لطفاراهکاربدیدبهم بادلیل ومنطق خودتون قطعامیتونه کمک کنه بهم که یه تصمیم درستی روبگیرم خیلی سردرگمم خواهش میکنم نظرتون روبگید

من۲۵سالمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر هدفت از دوباره کنکور دادن فقط پزشکیه بیخیال شو به نظرم 

چون حتی اگر بر فرض قبول هم بشی که احتمالا یکی دو سال اول نمیشه تا درست تموم شه سنت خیلی بالا میره 

وکالت برای شما بهتره

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

همون وکالت

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                           مسلط به زبان آلمانی                                                     ich libe deutsch sprachen                                                          عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            
دوستان خیلی ممنون ازهمه،نظرات همه ی شماجای تأمل داره برام

حقوق دوست نداری؟نگران عمرتی که هدر نره ؟

حرف مردمم مهمه برات؟؟

ارشدی بخون که مرتبطه با پزشکی و جنایات

مثل حقوق جزا یا حقوق پزشکی

حقوق دوست نداری؟نگران عمرتی که هدر نره ؟ حرف مردمم مهمه برات؟؟ ارشدی بخون که مرتبطه با پزشکی و جنا ...

ممنون حتماهمینکارومیکنم،چنددقیقه هست که دارم فکرمیکنم به نظرات همه‌ی شما،حقاکه نظرات خیلی منطقی هست باتوجه به شرایطم 

بله حقوق خیلی دوست دارم،راستش بله به عمرم که هدرنره فکرمیکنم ازطرفی علاقمندم به پزشکی وحرف مردم اهمیتی نداره برام باتوجه به اینکه همیشه اینودرنظردارم که هیچ انسانی کامل نیست وهمه یه سری نقص توی زندگیشون هست درواقع ماهاهمه بینای عیوب دیگران ونابینای عیوب خودمون هستیم پس من کسیوقضاوت نمیکنم وقضاوت مردم هم اهمیتی نداره برام

همین قضاوت دیگران خودش عیبه که خیلیهامتوجهش نیستن وانجامش میدن...چیزی که گفتیدخیلی خوبه دارم فکرمیکنم که همینکارروانجام بدم اینطوری زودترهم به یه نتیجه ی مثبت وخوب توی زندگیم میرسم واقعاممنونم حس میکنم ازسردرگمی نجات پیداکردم وحالامیتونم باانگیزه درس بخونم چون هدفم مشخصه 

ممنون حتماهمینکارومیکنم،چنددقیقه هست که دارم فکرمیکنم به نظرات همه‌ی شما،حقاکه نظرات خیلی منطقی هست ...

خواهش میکنم عزیزم

این چیزی که بهت گفتم نتیجه یکسال کلنجار رفتن من با خودمه

که فهمیدم رشته مورد علاقه من یه چیز دیگه بوده اصلا😂😂😂

راستش درست میگی تا امسال من نظرات مردم برام خیلی مهم بود ولی الان فقط دارم به لذت بردن از عمرم فکر میکنم و کارایی که دوسشون دارم ادم نباید دیگران ملاک قرار بده منم قرار نداده بودم ولی خب تایید خانواده شوهرم خیلی برام مهم بود که به این نتیجه رسیدم مهم خودمم و خودم

امیدوارم با قدرت بری جلو و با موفقیت هات بدرخشی

خواهش میکنم عزیزم این چیزی که بهت گفتم نتیجه یکسال کلنجار رفتن من با خودمه که فهمیدم رشته مورد علا ...

ممنون برای این همه انرژی وحس وحال خوبتون،امیدوارم شماهم درمسیری که انتخاب کردیدموفق باشیدوبهترینهابراتون رقم بخوره دوست خوبم

2706