2733
2734

امیدوارم هرکی وارد این تاپیک شد حاجت روا باشه

میشه دعا کنید نذری که کردم قبول شه🥹اسمم ساریناست🫠

هرچقدر درتوانتون بود دعا کنید لطفا ❤️💎

لطفا هرکی دعا کرد داخل کامنت ها بگه چه دعایی کرده یا چقدر صلوات یا هرسوره ای خونده

منم متقابلا بخونم براش

میگن دعا در حق همدیگه اجابت داره🥲

از همدیگه دریغ نکنیم...

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

میشه لطف کنید این ایه رو به نیت من بخونید

هر چند تا خوندید بگید به جاش براتون سوره توحید بخونم💚

لَّهُ مَا في السَّمَاوَاتِ وَ مَا في الْأَرْضِ وَ إِنَّ اللهَ‌ لَهُوَ الْغَني‌ُّ الْحَمِيد [64]

آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است از آن اوست و خداوند بى‌نياز، و شايسته‌ی هر گونه ستايش است‌.

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

خانوما منم ختم قرآن گذاشتم تو تاپیک هام هست شرکت کنید عزيزان هدیه به روح شهیدان علمدار و سامانلو هستش و بشدت حاجت دهنده است ❤️انشالله حاجت روا بشید 🙏

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میشه لطف کنید این ایه رو به نیت من بخونید هر چند تا خوندید بگید به جاش براتون سوره توحید بخونم💚 ...

من 3تا

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2731

عزیزم برای حاجتت سوره قدر رو خوندم و صلوات فرستادم

تو هم لطفا برای سلامتی میترا خدایی،پدرم،برادرزادم و خالم دعا کن گلم

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
عزیزم برای حاجتت سوره قدر رو خوندم و صلوات فرستادم تو هم لطفا برای سلامتی میترا خدایی،پدرم،برادرزاد ...

خیلی ممنونم عزیزدلم، چشم ،آیت الکرسی مبخونم به نیتتون

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
انشالله به حق ماه عزیزحاجت روا بشی ساریناجان اسمم زینبه دعاکن بخت خپبی نصیبم بشه سرییع تروخوشبخت بش ...

خیلی ممنونم زینب عزیزم❤️ چشم آیت الکرسی میخونم برات الهی بهترین بخت نصیبت شه

انشالله به حق ماه عزیزحاجت روا بشی ساریناجان اسمم زینبه دعاکن بخت خپبی نصیبم بشه سرییع تروخوشبخت بش ...

عزیزم برات ده تا صلوات و پنج تا توحید خوندم

شماهم دعا کن کمر من خوب بشه و بابام سرطان داره شفا پیدا کنه

عزیزم برات آیت الکرسی خوندم شماهم برام دعا کن بابلم شفا پیدا کنه و کمر خودم خوب بشه

خیلی ممنونم عزیزم❤️چشم آیت الکرسی میخونم الهی شما و پدرتون سلامتی کامل داشته باشید

عزیزم برات ده تا صلوات و پنج تا توحید خوندم شماهم دعا کن کمر من خوب بشه و بابام سرطان داره شفا پیدا ...

برات۱۰تاصلوات و۱۰تاتوحیدخوندم

انشالله شفای هردوتون به حق ماه رمضان

2706