2752
2734

ازتون خواهشا میکنم خواستین برین عمل لابیا انجام بدین پیش یک دکتر خوب برین لطفا تحقیق کنید قبلش به دکترتون بگین چه مدلی میخوایین 

من بدبخت شدم تو چند روز به اندازه چند سال پیر شدم عمل لابیا انجام دادم گرفته از بیخ زده لابیاهام رو جوری که پاهامو باز میکنم هیچی ندارم پایین ورودی وا.....ژ هست دیگه فقط بالا کلیتوریسم مونده پایین هیچی از بیخ نیست حتی من مجردممم اگه ازدواج کنم همون شوهرم نمیگه چرا اینجوری هست 

انگار بالا یک تیکه مونده کلیتوریس پایین هم هیچی ندارم خیلی زشت هست بالا یک چیزی اندازه تیله مونده پایین از بیخ هیچی نیست 

برای من بیشتر درمانی بود چون انقدر بزرگ بود که بهم پیچیده شده بود 

به خدا افسرده شدم

سلام دوست خوبم میشه امضامو دیدی اگه چشت افتاد برام دعا کنی و صلوات بفرستی من شرایطم خیلی سخته من یک دختر قوی هستم که بار ها شکستم اما مطمعنم خدا برام بهترینارو در نظر گرفته دعا کنید بهترینا برام قرار بگیره .... من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خداهم به خداست 

اینو استوری واتساپ هم بزار 

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا من درک نمیکنم بیکارین مگه 

ینی چی به هم پیچیده بود خب مال همه بزرگه دیگه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
خیلی دردداره؟؟

نه اصلا درد نداشتم به هیچ عنوان 

سلام دوست خوبم میشه امضامو دیدی اگه چشت افتاد برام دعا کنی و صلوات بفرستی من شرایطم خیلی سخته من یک دختر قوی هستم که بار ها شکستم اما مطمعنم خدا برام بهترینارو در نظر گرفته دعا کنید بهترینا برام قرار بگیره .... من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خداهم به خداست 
چرا هر روز این تاپیک میزنی واقعا

واقعا خودش خسته نمیشه 

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه
2706