2733
2739

دوستان 

من دو روز که به گفته دکتر روزهای تخمک گذاریم بود اقدام کردم 

یک روز بعداز اقدام پریود شدم (درحالی که الان وقت پریود شدنم نبود)

بنظرتون احتمال بارداری هست؟

خبلییییییییی کم

نزدیک صفر

مثلا احتمالا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱ ددصده

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چجوری دو روز قبل از پریودی تخمک گذاریه! دوهفته بعد از پریودی تخمکگذاریه چجوری حساب کرده! 

من ۷ اسفند پریود شدم و ۱۱ ام تموم شد 

و با تست ال اچ گرفت گفت که این روزا اقدام کن 

اصلا قرار نبود من اینقدر زود پریود بشم 

من خودم هنوز عقدم ولی شنیدم وقتی به بارداری اقدام میشه پریودی هم ممکنه به هم بریزه

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

اولین چیزی که باید رعایت کنی اینه که اصلا بهش فکر نکنی چون استرس میاد سراغت و بده من یکسال و سه ماه اقدام بودم هر ماه منتظر و از اخرم میخورد تو ذوقم یه ماه فقط بهش فکر نکردم و اصلا منتظر بارداریم نبودم باردار شدم 

«‌ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...» زندگی یعنی همین! ️

بخاطر اقدام هورمونهات بهم ریخته و زود پ شدی اشکالی نداره عجله نکن بایه بار اقدام کمتر پیش میاد حامله بشن اگ زیاد جلوگیری داشتی باید یکمی هم صبرداشته باشی

منم تنها دورمانده از جمع تمام مهربانی ها
2706