2752
2734
شوهر منم مشکل شما رو داشت کافی نت گفت باید برید سجام ثبت نام کنید بعد احراز هویت کنید بعدش میتونید ا ...

همون سجامی که میگن به اندازه دوبرابر سهام عدالت باید خرج کنی کوهنوز علافیاش وقتی که میذاری ازکاروزندگی میندازت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون سجامی که میگن به اندازه دوبرابر سهام عدالت باید خرج کنی کوهنوز علافیاش وقتی که میذاری ازکاروزند ...

جدی؟؟😑پس نریم دنبالش؟

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2731
هزینه اش چقدر شد؟

یادم نیست باورکن فقط میدونم خرجش زیادشد وعلافیشم زیادبود ولی خب یه چیزی هم که بود من وقتی بودکه همه میخواستن سامانه سجام ثبت نام کنن وکافینتا شلوغ‌بود تقریبا سه چهارسال پیش الان بروبپرس اززمان ثبت نام من چهارسال میگذره شایدشرایط فرق کرده

یادم نیست باورکن فقط میدونم خرجش زیادشد وعلافیشم زیادبود ولی خب یه چیزی هم که بود من وقتی بودکه همه ...

ممنون عزیزم لطف کردی

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
بانک سپه نمیخواد واریز کنه؟ خونه ما برای برادر و خواهرم که بانک صادرات و ملت هستن واریز شده از همین ...

منم بانک سپه ام 

گلم برا تو سود ریختن؟؟ 

برا من پیامک نیومده خبر ندارم😑

بچها تحویل سال تواینترنت زده چهارشنبه صب ولی همه میگن سه شنبه حالا کدومش درسته؟؟ 

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه