2733
2734

چرا آره

چرا نه

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم بگم نه

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   
2731

داداش ندارم ولی اگه داشتم اره خیلی ماهه هم عاقل هم زیبا

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
خودم بگم نه

چون یه جورایی دوستم حیف میشه

2740

نه

دلیل اینکه دوستام بدتر از خودم همه پسر بازن و فردا هم من رو میکشونم وسط دعواهاشون

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
نه تفاوت طبقه و ...

دقیقا همیچین چیزیم تو ذهن من بود

2706