2733
2734
عنوان

خانما پولاتونو به شوهرتون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 43 پست
ب عنوان قرض بهش پول میدم  حالا شاید واقعا هیز نیس،فقط نگاه مبکنه  چون مردا دیداری هست ...

من خوشم‌نمیاد حس میکنم زشتم با اینکه خیلی به خودم میرسم از باشگاه بگیر تا آرایشگاه و آرایش و اینا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب عنوان قرض بهش پول میدم  حالا شاید واقعا هیز نیس،فقط نگاه مبکنه  چون مردا دیداری هست ...

ولی واقعا وقتی ی سری ادما چ خانم چ اقا زیبا و جذابت ادم نمیتونه نگاهشون نکنه 

ما بیرون میریم هر کدوم پسر یا دختر خوشگل و جذاب ببینیم ب اون یکی نشون میدیم اونم ببینه

بابا خیانت نمیکنه بزار نگاه کنه نگاه اون چ لطمه ای ب تو میزنه؟اگه خیانت دیدی ازش ایراد بگیر اینکه بابت نگاه کردنش دعوا میکنی بیشتر حساس میشه زیاد از خودت حساسیت نشون نده نقطه ضعفت رو بروز نده نمیتونه چشمش رو ببنده ک شاید اصلا منظوری نداره و تو حساسی رو این موضوع

2731
بابا خیانت نمیکنه بزار نگاه کنه نگاه اون چ لطمه ای ب تو میزنه؟اگه خیانت دیدی ازش ایراد بگیر اینکه با ...

خوشم نمیاد واقعا ناراحت میشیم اعتماد بنفس کم میشه و هزارتا فور میاد به ذهنم

ولی واقعا وقتی ی سری ادما چ خانم چ اقا زیبا و جذابت ادم نمیتونه نگاهشون نکنه  ما بیرون میریم ه ...

همه ی ادما همینن 

اصلا هم بنطرم ربطی نداره ک اون خانم یا اقا همسر زشتی داره 

هر زیبایی ب چشم خوشاینده،حالا اینکه همسر ایگ خانم چجوری نگاه میکنن ک باعث حساسبت همسرش شده خبر نداریم

2706