2752
2734
عنوان

دعوا باشوهرم سرسالگرد ازدواج توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 30 پست
صبح گفتم حوصلتوندارم ناهارم نیا ناهار نیومد الانم تاالان نیومده خونه پیام داد طلبکارانه که نمیام خون ...

منم کردم به خدا چقد گفتم منتظرم ولی حس میگنم ازقصداینکارو کرو

عضو گروه بنفش💜 مانکن های زیبا وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۲.۲.۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چراپس دقیق میدونه فوتبال ساعت چنده

فوتبالو با سالگرد ازدواجت یکی میدونی؟  وارد هر فضای مجازی میشدی داشت درباره دربی حرف میزد تلویزیون رادیو اینستا تلگر ام حتی اپراتورها مدام‌ پیام میدادن با نت ما دربی رو ببینید یعنی دوهزار بار یادآوری شد برای همه ، سالگرد ازدواجتون جز خودتون کی میدونه خب؟ خودتم که بهش نگفتی 

ولی یه چیزی رو بذار بهت بگم مردا وقتی قهر هم باشن اون درایو مربوط به غذا و خواب و بقیه مواردشون مطابق معمول کار میکنه پس الکی خودتو از خواب ‌‌و خوراک ننداز و اذیت نکن اصلا نمیبینن حتی تعجب هم میکنن که چرا ناراحته؟ مگه چی شده ؟ 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
فوتبالو با سالگرد ازدواجت یکی میدونی؟  وارد هر فضای مجازی میشدی داشت درباره دربی حرف میزد تلویز ...

اره به خدا من شام نخوزدم اون قشنک بعدشام تخمه ام اورد اخه تا قبل دوسال پیش همه چی اوکی بود چرایهوپس یادس میده

عضو گروه بنفش💜 مانکن های زیبا وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۲.۲.۲۶
اره به خدا من شام نخوزدم اون قشنک بعدشام تخمه ام اورد اخه تا قبل دوسال پیش همه چی اوکی بود چرایهوپس ...

چون دچار تکرار میشیم 

ببین بین ما و اونا از لحاظ احساسات و نوع ابرازش تفاوت زیاده 

نباید مقایسه کنی 

اگه خیلی برات این مسایل مهمه دیگه دنبال سورپرایز شدن نباش خودت یادآوری کن مثلا صبح زودتر بهش پیام تبریک بده بگو امشب با هم شام رومانتیک میخوریم حداقل در جریان باشه بنده خدا 😁 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706