2752
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟ ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 43 پست
سلام من هستم😍چ تاپیک خوبی

عزیزم سلام 🤗

پربرکت باشه لحظاتتون ، 

ان شاءالله ثانیه هاتون منور شه به نور ِ نماز ، 

در چه حالید؟

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  منم هستم قصددارم شروع کنم

سلام عزیزم 

خدا قوت چقدر عالی 🤗

ان شاءالله موفق باشین 

اگر دوست داشتین این راه هارو در جهت استمرار نمازتون انجام بدین: 

نصب اذان رو گوشی ،

سعی کنیم اول وقت بخونیم، چون بعدش آدم ممکنه زمان از دستش در بره و نمازش قضا بشه 

اگر دوست دارین روی برگه جدول یندی کنین نمازا رو برا خودتون علامت بزنین و سعی کنین هفته به هفته بهتر شین 

و ان شاءالله با توسل به معصومین بتونیم نمازامونو عالی و با اراده بخونیم 🤗

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
من حاظر    

چقدر عالی خوش اومدین ب جمع ما عزیز ِ جان 🤗🤗🤗

ان شاءالله موفق باشین 

اگر دوست داشتین این راه هارو در جهت استمرار نمازتون انجام بدین: 

نصب اذان رو گوشی ،

سعی کنیم اول وقت بخونیم، چون بعدش آدم ممکنه زمان از دستش در بره و نمازش قضا بشه 

اگر دوست دارین روی برگه جدول یندی کنین نمازا رو برا خودتون علامت بزنین و سعی کنین هفته به هفته بهتر شین 

و ان شاءالله با توسل به معصومین بتونیم نمازامونو عالی و با اراده بخونیم 😍

و منی که هر روز درونم ناراحت از بی نمازی خودم ولی کاری کردم دست شیطان قوی تر از اراده من شده

قطعا شیطان قوی تر از اراده ی شما نیست ، 

شما اشرف مخلوقاتین 

شما عزیزِ خدا بودین که اینهمه وقت برای شما گذشت، شما رو آفرید، شما رو در روز بارها دعوت میکنه برای دیدار با خودش ، 

معلومه که شما عزیز ترید 🤗 و اراده تون هم قوی تره ، 

بنظر خودتون عاملی که باعث نخوندنتون میشه چی هست؟

منم دوست دارم شروع کنم ولی تنبلی میکنم😥

سلام دوست عزیزم 🤗

همین که دوست دارین شروع کنین خودش گامِ مهمیه 🤗 یعنی خدا مهرِ نماز رو به دلتون انداخته 😍

اما برای رفع تنبلی 

اگر دوس دارین تو یه برگه یادداشت کنین برای خودتون جدول یکشین ، ک روزهای هفته چند تا نمازها رو میخونین و سعی کنین بهتر شین هر هفته 

اگر هم دوست دارین نرم افزار برنامه ریزی نصب کنین و هفتگی داخلش علامت بزنین ، 

صدای اذان رو گوشیتون نصب هست؟ 

خودتون عامل تنبلی رو چی میدونین؟

چشم خیلی  عالیه همه رو انجام میدم

عزیزم 🤗 ان شاءالله پر انرژی و عالی پیش میریم ، توکل بخدا😍😍😍😍

حتما  ممنون بابت این تاپیک خوب

قربان مهر ِ شما عزیزم 

با حضور شما ست ک خوب شده❤

2706