2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دو دیقه ای تفت بدی آماده میشه منتها شاید بعضیا نخورن سوخاریش کن

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

هم میتونی با ارد سوخاری درستش کنی هم میتونی با پیاز سرخش کنی زردچوبه نمک فلفل کمی رب هم اضافه کنی 

کنارش سیب زمینی نگینی هم سرخ کن

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺
سرخ کن دیگ یا بزن تو پودر سوخاری و زرده تخم مرغ بعد سرخ کن خوشمزه میشه 

وای عالی میشه

هوس کردم

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم

با پودر سوخاری و تخم مرغ تو روغن زیاد طوری ک شناور شه پنج شیش دقیقه ای سرخش کن عالی میشه،تو قابلمه سایز خیلی کوچیک انجام بده که روغن زیاد مصرف نشه

هفت ساله خاک خورده ی نی نی سایتم✋صدای خنده هام همیشه همه جا پربود،😂همه رو میخندوندم🤗توهر جمعی میرفتم انقدرشیطنت میکردم که ذاتا کسی دیده نمیشد😁عاشق تعامل با مردم بودم.بارون،رقصیدن،قدم زدن،بچه های کوچیک خوشحالم میکردن❤️.انقدر زنده بودم که نمشد انکارم کنی...چندسالیه که هرکی بهم میرسه میگه چقدر کم حرف شدی😔مادرم ساعتها میشینه باهام شوخی میکنه من الکی میزنم زیر قهقهه ولی چشام نمیخنده بعدش سرشو میندازه پایین و سکوت میکنه😔😔😔نه واس خوب شدن حال دلم صلوات میخوام نه دعا میدونم دیگه خوب نمیشم
اره خیلی خوشمزس باردارم هر تاپیکی میرم حالا خوردنی 😂

عزیزم😍به سلامتی

من میگو رو به گوشت و مرغ ترجیح میدم

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
عزیزم😍به سلامتی من میگو رو به گوشت و مرغ ترجیح میدم

من یک تیکه هم نمیتونم مرغ بخورم حامله نبودمم شاید یه ذره میخورم الان بوش میاد حالم بد میشه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706