2752
2734

بذارید قشنگ ماجرا شرح بدم

من با یه پسرمراکشی اشنا شده بودم،،اوایل فقط برای یادگیری زبان بود،بعد کم کم به من ابراز علاقه کرد

اخلاقشم بد به نظر نمیومد ،هر روز هم چت می کرد،بعد یک مدت کم رنگ تر شد،یعنی درست چت نمی کرد و می گفت سرش شلوغه ولی هنوز ابراز علاقه می کرد،

من پیج اینستاشو پیدا کردم،چندتا دختر بودند که معلوم بود مراکشی نیستند،از خودش پرسیدم انکار نکرد گفت برای زبانه،ولی خدایی احساس کردم جدی نیست،نمی دونم احساسم درسته یا نه ولی حس کردم براش مثل یک سرگرمی هستم،بعد،امروز بهش گفتم میشه فقط یک دوست معمولی باشیم؟ زیاد چون و چرا نیاوردگفت باشه ودیگه هیچی ننوشت،الان مشکلم اینه که واقعا از ذهنم نمیره بیرون،نه اینکه مثلا بشینم گریه زاری کنم،نه ،ولی یک جورایی بهش وابسته بودم،نمی دونمچکار کنم،شبیه یک موزیک تو ذهنمه واقعا همش تو ذهنمه

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظر من توی ذهن خودت ازش یه بت ساختی 

آدمای مختلفی میتونن پشت این اکانت ها باشن

اونم یه آدم خارجی که تقریبا هیچی ازش نمیدونی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بعد از قطع رابطه زمان بگذره کمرنگ میشه 

فراموش نه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
از نزدیک دیدیش؟

نه

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر

عزیزم اشتباه از خودت بوده نباید وابسته میشدی

پسرا ابراز محبت میکنن و نیاز محبتشون رو اینجوری تامین میکنن، خارجی و ایرانی هم نداره

الانم زمان بگذره بهتر میشی، خودتو سرگرم کن مشغول باش

کم کم همه ی حرفا و خاطرات محو میشه و هیچی باقی نمی مونه

خیلی هم مهمه که خودت به فکرهات دامن نزنی و پرورش ندی

مگ خودت اننو نخواستی ازش خوب دیگ سعی کن با منطق با خودت کنار بیایی چون اگ یک ذره فقط یکذره با این قض ...

اره،چون حس می کردم منو بازیچه خودش کرده

ولی مطلب اینه که من وابستش بودم و همش تو ذهنمه و این اذیتم می کنه

اره،چون حس می کردم منو بازیچه خودش کرده ولی مطلب اینه که من وابستش بودم و همش تو ذهنمه و این اذیتم ...

خودت داری میگی وابسته وابستگی واسه هر کسی و سر هر چیزی پیش میادو با گذر زمان فراموش میشه آدم یه پرنده رو دوروز میاره خونه آبو دون میده وابسته میشه دیگ انسان ک جای خود داره 

کاربری دست دو نفر