2752
2734

منم روزه ام ناسلامتی. یکم  غذا باید بپزم یکم هم خودش میخرهخستم از دستش.همش میخواد با دیگران جمع شیم.گاهی دلم فرار میخواد از دستش...خداا .با اشک نوشتم حرفامو.

چون همیشه اخرش تسلیم خاسته ش میشی عادتت رو میدونه 

جای شما بودم میرفتم خونه مامانم 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضی وقتا حسش نیس واقعا بهش بگو از این به بعد حتما باهات هماهنگ کنه وگرنه خودش باید همه چیز رو آماده کنه

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

وجدانا کی سه چهاروز قبل عید مهمونی میگیره؟

هرکس هزارتا کار داره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

چون کوتاه امدی تکرار میکنه . بهش بگو حالت خوب نیست خودت همه غذا رو بگیر نگران پولش نباش وقتی بهش فشار بیاد دفعه بعد تکرار نمیکنه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706