2752
2734

نه واقعا با ۶تومن یه مدل دیگه بخر 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
پارچه و دوخت باهم؟

قیمت پارچه رو نمی‌دونم ولی من میخواستم همین جنس لباس بدوزم گفت یک و هشتصد 

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پارچه و دوخت باهم؟

پارچش متری هفتصد اینا هست. ساتن امریکایی هم سه چهار متر میخواد متری ۱۵۰ هست فکر کنم. دستمزد هم کمتر از دو سه تومن نمیگیرن 

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 
2731
نه نمی ارزه ،چون هم پارچه اش ساتن ابی هست که قیمتش زیاد نیست وهم مدلش ،مدل خاصی نیست که بخوان پول زی ...

البته منم لباسای خیلی خفنی دیدم در حد این گرون نبودن 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
کجا گفتم دست دومه؟

ن نگفتی

اسی اینو بخوای تو شهر ما بدوزی ۲/۵ میلیون برات آب میخوره...

من به تازگی لباس دوختم برای عروسی داداشم در جریان قیمتام...

پارچه امم ساتن آمریکایی و تور پولک دوزی مثل همین تور شما

شش تومن نه ارزش نداره زیاده خریدی حالا؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
نه نمی ارزه ،چون هم پارچه اش ساتن ابی هست که قیمتش زیاد نیست وهم مدلش ،مدل خاصی نیست که بخوان پول زی ...

نه دو تومن ام خیلی کمه من اول پاییز پیراهن مجلسی ساده گرفتم ۲۸۰۰

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706