2733
2764

یه سال نیم پیش مادرشوهرم حرفایی به مادرم پشت گوشی گفت که خیلی بد بود و به خانواده توهین کردو سر این مسئله من شش ماه قهر بودم باهاشون و بعد کم کم آشتی کردیم ولی خانواده ها کلا رابطه ندارن دیگه 

حالا پریشب مادرم خونمون بود و مادرشوهرم اومد و فقط دست دادن و موقع رفتن مادرم، مادرشوهرم اصلا از جاش پا نشد خوش آمد کنه و مادرم خیلی ناراحت شده و میگه مگه چیکارش کردم مادرشوهرتو که بهم بی احترامی میکنه 

و اینم بگم مادرشوهرم خانواده جاریمو خیلی تحویل میگیره و مدام دعوتشون میکنه ولی خانواده منو از همون سال دیگه دعوت نکرده . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه باید خانواده ها رفت وآمد کنن خانواده من و همسرم هیچ مشکلی ندارن ولی از همون اول هیچ رف وآمدی نداشتن فقط یه بار تو عقد برای آشنایی همین حتی عیدم به ام سر نمیزنن و مشکلی هم باهم ندارن

بگیر به کتف چپت و تو هم دقیقا عین مادر شوهرت رفتار کن دعوتش نکن ،زنگش نزن و ازشون هیچچچچ توقعی هم نداشته باش هیچکسی مثل مادر خودت نمیشه نزار بهش بی احترامی کنن باید حد خودشونو بدونن 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
حالا اگه دختر خودشون بود تا کمر جلو مادرشوهرش خم میشدن

تا کمر برای خانواده جاریم خم میشه ها 

به ما که میرسه دیگه از جاش بلند نمیشه 

بعد میاد میگه من بین عروسان تبعیض نمیزارم 

بی شخصیت بودن خودشو رسونده . به مامانت بگو برات مهم نباشه . انگار یه بچه دو ساله باهات این رفتارو کر ...

به مامانم گفتم که شعور خودشو رسونده تو خودتو ناراحت نکنولی فایده نداره 

2706