2733
2734
عنوان

اطلاعات در مورد سوراخ کردن ناف

| مشاهده متن کامل بحث + 70337 بازدید | 86 پست
سلام انجام پیرسینگ تمام نقاط 18 گانه زنان و مردان همراه با بی حسی و ارائه داروهای لازمه به صورت رایگان مشاوره تلفنی و حضوری کاملا رایگان بدون محدودیت مدت زمان مکالمه شماره تماس 09398511772
یکماهه نافمو پیرسینگ کردم,ولی زخمش خوب نشده,سوراخه بالا زیر این پیچ پیرسینگم انگار پوستش رفته,بتادین ...

عزیزم الان خوب شده؟دقیقا برای منم اینطوره خوب نمیشه انگاری مثلا سوخته.کاره خاصی انجام دادین شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکتر خشنودی رو پیشنهاد میکنم کارش عالیه .من  هم گوش و هم ناف روزدم اصلا درد نداشت .دارو هم نوشت  برام .هیچ مشکلی م با هیچکدوم نداشتم .یکی دیگه از دوستام هم پیشش پیرسینگ بدن زده که خیلی راضیه .خیلی هم خوشگله.خودمم وسوسه شدم بزنم .

2731
خوب من بالاخره نافمو سوراخیدم نه ایلا جان غیر قانونی نیس من تو تمام بدل فروشیا دیدم تو پاساژ نصر گیش ...

عزیزم درد داشت؟

پیش دکتر رفتی ؟

منم میخام انجام بدم

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
نه عزیزم اصلا اصلا درد نداشت امپول بیحسی زد

آمپولش هم درد نداشت؟؟؟

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
عزیزم الان خوب شده؟دقیقا برای منم اینطوره خوب نمیشه انگاری مثلا سوخته.کاره خاصی انجام دادین شما؟

وای برا منم اینجوری شده پرسینگم چند ماه پیش پرسینگ کردم ولی الان خوب نمیشه انگار عفونت کرده😭

یکماهه نافمو پیرسینگ کردم,ولی زخمش خوب نشده,سوراخه بالا زیر این پیچ پیرسینگم انگار پوستش رفته,بتادین ...

سلام منم چند ماه پیش پرسینگ کردم ولی الان جدیدا انگار عفونت کرده یا شایدم حساسیت نشون داده شما خوب شدین؟ چی کار کردین؟

آلبالو جان منم پارسال نافم رو سوراخ کردم فقط یه لحظه بود! تا 1 ماه هم مراقبت میخواد بعدش کلی خوبه!!! ...

مراقبت هاش میدونید من امروز زدم 

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷