2752
2734

تو اینترنت خوندم ک نوشته بود تخک فقط ۲۴ ساعت قابل باروری هست بعدش میسوزه ...اینطور اونایی ک نمیدونن کی تخمکشون ازاد شده ک هرماه بد ن بچه میمیونن این حقققت داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تخمک گذاری همیشه ۱۴ روز بعد از روز اول پریود اتفاق میوفته مثلاً من امروز ۲۳ اسفند پریود شدم ۱۴ روز بعدش که میشه ۶ فروردین روز تخمک گذاریمه متوجه شدی؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

اسی من پریود شدم بعد هفت روز خیلی ببخشید نزدیکی داشتیم بعد شوهرم رفت مسافرت من دستگاه هم گذاشته بودم اما باردار شدم و پسرمو خدا بهم خدا خواسته داد کلا فهمیدم اگر خدا بخواد همه چی امکان داره

منم الان فهمیدم‌😐

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
اره دیگه 😐😐😐😐😐😐😂😂😂😂 فک کردی همون یه دونه تخمک الکی تولید میشه کلی پروسه داره  اون اس ...

خب الان تکلیف چیه برا حاملکی باید قبل ازاد سازی تخمک اقدام کنیم یا بعدش ...

اره دقیقا بعد پریودی هم باردارشدم یعنی روز هشتم

عزیزم میشه جواب من بدی چند ماه بخاطر کم توجهی و راهنمایی نشدن درست توسط دکترا نتونستم اقدام کنم چون تو ررژیم پسر زایی هستم .من دیروز رفتم سونو و متوجه شدم تخمکم ازاد شده ولی اصلا دکتر نگفت ک میتونم اقدام کنم یا ن 

2706