2752
2734
عنوان

با عمل بینی موافقید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 40 پست
خدایی؟ من ی کم‌ میترسم   دکترت کی بود کجا عمل کردی هزینش چقدر شد؟

من اگه کسی از قبل منو ندیده باشه نمیفهمه عمل کردم اابته ترس داره ها چون باباخره ریسکی هست ممکنه بزاهمه خوب نشه ولی وسواسم نباید داشته باشی 

دکتر ازاده دهقان الان یزد هستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نچرال کیلو چنده؟اصلا بعده عمل بینی میگی چرا  تاحالا نکرده بودم خب به دکترت بگو نچرال کنه انقدر عوض میشی منم عمل کردم اصلا بعده عمل عجیب روحیه ام بهتر شده

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 
😂😂بینی همگارم دیدم هیلی خوشگل شده خیلییی اصلا نمیفهمی عمل کرده ولی میترسم همون دکتر برای من خراب ک ...

ریسکه اما دکترت خوب باشه باز خیالت راحتتره اما خب شکل  دماغ هرکس و صورتش هب فرق داره مال همه مثه هم نمیشه

بنظرم اگه کسی دماغش واقعا زشت و گنده یا کج هست لازمه عمل کنه

ولی کسی که هیچکدوم از اینا نیست بهتره عمل نکنه

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
کجاست تهران؟؟ اره خب طبیعی دوس دارم ولی از ابنکه وراخ بینیم گشاد بشه یا تیغش نازک بشه میترسم

اره تهرانه واسه من به سوراخاش دست نزد

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
2706