2733
2739

من الان ۵هفته و ۳روزمه با آی یو ای باردار شدم.از یک هفته بعد آی یو آی سینه درد شدید و حساسیت شدید سینه و درد پری داشتم تا ۳روز.حالت تهوع هم که هیچی ندارم.

اما الان ۳ه روزه دیگ نه سینه حساسه نه دیگ درد میکنه نه زیر دلم درد میکنه.زیر دلمم سفت بود و انگار ورم داشت الان دیگ اونجور نیس. چرااااا؟؟؟انگار ن انگار باردارم.

باید شنبه که ۶هفته شدم برم سونو.تا اونموقع همش نگرانم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نگران نباش تا زمانی که خونریزی نداری علایم بارداری هم ممکنه چند روز نباشه بعدش باشدت بیشتر برگرده

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2731
مگه همش باید دل درد و سینه درد داشته باشی ان شاءالله جزو اون دسته از آدمای خوش شانس بدون ویاری

انشالله همینطور باشه.

البته فقط تپش قلب دارم همچنان.

چون ۴تا فولیکول بالغ داشتم فک کردم داشت ۲قلو باردار باشم.الان که هیچ علائمی ندارم دیگ امیدم نا امید شد 

2740
 امیدوارم.واقعا عجیب برام.اخه زیر دلم خیلی احساس سنگینی داشتم ولی دیگ نیس

استرس نداشته باش برات خوب نیست بسپرش به خدا انشاالله خدا بهترینا رو برات رقم میزنه

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی