2752
2734
 خو دو نوع داریم دیفن یه نمونه ساده هس یه نمونه کامپاند سفکسیم هم خوبه ولی برای عفونت هس تا جای ...

اخه من سرما خوردم دکترم سفکسیم نوشته هم شربت هنوز  فایده نکرده انقد سرفه کردم ک شکمم درد میکنه

اخه من سرما خوردم دکترم سفکسیم نوشته هم شربت هنوز  فایده نکرده انقد سرفه کردم ک شکمم درد میکنه

وای فک کنم این ویروس جدیده منم همینجوری انقد سرفه میده ک انگار شکمم زخم هس درد میگیره منم شربت سفکسیم خوردم چندان اثر نکرد همین دیفن هیدرامین میخورم سرفه ام اروم میشع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای فک کنم این ویروس جدیده منم همینجوری انقد سرفه میده ک انگار شکمم زخم هس درد میگیره منم شربت سفکسی ...

اره درد بدیه اونم دم عیدی و ماه رمضون پس دیفن هیدرامین امتحان میکنم دوباره