2733
2734
عنوان

رفع قطعی تیرگی

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 46 پست
بعدش بر نمیگرده؟؟

بدون بازگشته برای زیر بغل و گردن ،راستی عزیزم برای بیکینی کرم روشن کننده هیدرودرم و ژلش شنیدم خیلی خوبه بازم تحقیق کنید نینی سایت ولی با یه کرم نه دوسه تا اما عالیه جواب میگیرید در نهایت البته بستگی به مقدار تیرگی هم داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط شما مطمئنی نمیخاد شسته بشه آخه دکتر برا صورت بمن داد گفت شبا بعد دو ساعت بشور  من یه بار د ...

چرا عزیزم باید شسته بشه من که گفتم روی پوست تمیز اگه شب زدید تا صبح صبح بشورید اگه صبح زدید هم شب بشورید 

فقط شما مطمئنی نمیخاد شسته بشه آخه دکتر برا صورت بمن داد گفت شبا بعد دو ساعت بشور  من یه بار د ...

میتونید بعد چند ساعت هم بشورید اما جذب پوست میشه درواقع چیزی نیست که چرب باشه و با شستن پاک باشه خودتون استفاده کنید متوجه منظورم میشید دیگه آدم خودش یک روز درمیون حمام می‌ره میشوره

خدا خیرت بده منم دور گردنم تیرس روحیم داغون شده دیگه  انشالله برای ماهم جواب بده

پشت گردن چین های مخملی همراه تیرگی این بیماری پوستی آکانتوزیس نیگرکنس هست استفاده کنید انشالله جواب میگید اینکه بعد چند روز شروع به لایه برداری می‌کنه پس چند روز اول مروزی یک تا دوبار بزنید به ناحیه گردن بعد که پوسته پوسته شد دیگه نزنید انشالله جواب میگیرد بی شک 

جای اونایی که کنده میشه لک نمیشه برا سوزش و خارش چه پمادی میزنید

من برای زیر بغل و گردن استفاده کردم و لک نشد پوسته ریزی کرد و پوست ترمیم شد برای سوزش و خارش هم بسته به هزینه ای که میکنید از داروخونه یه پماد یا کرمی تهیه کنید بگید که لایه برداری کردم برای قرمزی و سوزش یه پماد یا کرم هر رنج قیمتی میخواید تهیه کنید. 

دکتر به من برای جای سوختگی که لک سده بود داد زدم کمرنگ شد ولی کامل از بین نرفت

دونوع ژانولوما داریم یکیش یکم شله و بو نمیده و ارزون تره اون نه اونی که یه حالت بین مایع و جامد داره و بو میده و گرون تره قیمتش 100 الی 100 خورده ای هست عالیه

پشت گردن چین های مخملی همراه تیرگی این بیماری پوستی آکانتوزیس نیگرکنس هست استفاده کنید انشالله جواب ...

ببخشید میشه دوباره نحوه استفادشو بمن بگی عزیز چه جوری بزنم کی بشورم چند بار بزنم؟؟ 

ببخشید میشه دوباره نحوه استفادشو بمن بگی عزیز چه جوری بزنم کی بشورم چند بار بزنم؟؟ 

بله گلم روی پوست تمیز استفاده بشه حتما و حواستون باشه دونوع ژانولوما داریم اصلش یکم بوی بدی داره لایه بردار هست و چندتاشم بخرید چون حجمش کمه پماده کرم نیست،مثلا صبح ناحیه رو بشورید و بزنید و یه تاپی بپوشید که بهش نخوره پاک بشه تا شب بمونه قشنگ شبم یه مقدار دیگه مجدد بزنید جذب میشه و فردا صبحش  بشورید ناحیه رو و مجدد بزنیدپماد رو تا پنج شش روز تا یک هفته بعد دیگه نزنید وقتی که شروع به لایه برداری کرد دیگه استفاده نکنید اگه سوالی داشتین حین استفاده بهم بگین راهنمایی کنم  

2706