2737
2739

خیلی نیاز دارم چیکار کنم

ایده ای ندارین؟

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اوضاع تموم کارهاکساده من که ارایگشرم الان بیکارگوشی دست گرفتم تادوماهه پیش راحت ماهی 25 برام میموندش پول شاگرد اب برق گاز میدادم. ازاول اسفندتاالان 9تومن کارکردم کلا 

2728
خوزستانم

ایونت جایی برگزار نمیکنن برای فروشندگی بدی

ایونت ها یه نمایشگاه های کوتاه مدت در حد ۳ روز یا ۷روز هستن که به فروشنده ها (توی تهران)روزی ۵۰۰ تومن رو میدن

حالا من نمیدونم قیمت ها شهر های دیگه چطوره

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎
الان اوضاع تموم کارهاکساده من که ارایگشرم الان بیکارگوشی دست گرفتم تادوماهه پیش راحت ماهی 25 برام می ...

نمیدونم چیکار کنم خدایا کاش یه معجزه میشد🥲

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
ایونت جایی برگزار نمیکنن برای فروشندگی بدی ایونت ها یه نمایشگاه های کوتاه مدت در حد ۳ روز یا ۷روز ه ...

شوهرم راضیش نیست

2740