2733
2734
عنوان

بچه ها بیایید یه لحظه شوهرم خیلی .......

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 61 پست
انشالله که میگیره با ناامیدی نرو جلو بعدم فولی خودت که عالیه همسرتم که سالم باشه درصد موفقیت خیلی میره بالا اونایی که میبینی نمیگیرن خیلی مشکل دارن کم تحرکی همسر تنبلی تخمدان خانم ولی شما شراطیتتون خوبه با انرژی کامل برو جلو انشالله موفق میشی و خدا یه پسر کاکل زری بهت میده
من مامان شدم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

محلا اینو به شوهر احمقم بگو بخدا کلافه ام .تازه خودش دو روز تهرانه .بعد ماموریت میره .میخواد بندازه خونه ی مامانم منو خودشم راحت به زندگی و دانشگاه و کارش برسه
ای وی اف راه خیلی خوبه اما نه برای همه هزارجور ریسک بیماری در مادر بخاطر داروهای زیاذ بالا میره ریسک ناهنجاری بچه استراحت نسبی در کل بارداری ریسک زایمان زودرس تازه تعیین جنسیتش قطعی نیست تو رو خدا شوهرت رو روشن کن
2706