2733
2739

خیلی برام سواله بنظرتون مرده شور چطوری باید غسلش بده چون آب که به ناخن اصلیش نمیرسه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم قبلا جدا میکردن ولی الان هرچیزی به بدن میت باشه مثل دندون طلا ناخن و.. رو نمیکنن و همینجوری غسلش میدن که قبول هم نیس،طرف میگفت میت یه عمر تو دنیا غسلاش الکی بوده آخرین غسلشم بذار الکی باشه 

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2731

اینجا یکی بود میگفت دستگاه هست انجام میدن ....همون سوهان برقی انگار ولی خب خیلی قطعا تر و تمیز انجام نمیدن 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

فامیل ما ۲۵ سالش بود کاشت ناخنم داشت تو تصادف فوت کرد

از یکی از نزدیکانش ک داخل غسالخونه رفته بود پرسیدم گفت غسل جبیره براس انجام دادن 

و کاملا هم درست هست چون غسل جبیره برا وقتایی هست که مجبوری و وقت نداری 

حالا یک عمر غسلش درست بوده یا نبوده خودش میدونه و خدای خودش

ولی موقع فوتش ک براش غسل جبیره میدن کاملا درست هست و قبول

اینو غسال به اون فامیلی ک رفته بود داخل گفته بود

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی !
2738