2737
2734

همسایه مون کفتر بازه🥲

خونه ها یه طبقه اس و بهم دید نداره چون تو یه ردیف هستیم ولی پر پرنده هاش و وقتی طوفانی بشه هوا فضله هاشم میریزه تو حیاط

نمیشه باهاش در افتاد و اگه بفهمه کی زنگ زده شر درست میکنه 

شوهرمم میگه نمیشه زنگ بزنی به پلیس نهایت میگه چهار دیواری خودشه🤐🤐

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
يه تفنگ بادي بگير دونه دونه كبوترها رو بزن . البته آدم از دلش نمياد اين كارو كنه . ولي من اگر خيلي ر ...

تفگ بادی که تابلوئه من حتی دلم نمیاد گندم مسموم بدم به اون بی زبونا 

اگه راه داشت به خورد خودش میدادم مرتیکه....

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
استشهاد محلی پر کنین  زنگ هم بزنین پلیس بهش  نمیگه کی زنگ زد

فکر نکنم کسی قبول کنه کلا هم پنج تا خونه تو یه ردیف و سه تا هم روبروی هم هستیم ولی چون یه طبقه است همه و حیاطها شیروانی داره دید نداره که بشه به این دلیل شکایت کرد 

2740
تفگ بادی که تابلوئه من حتی دلم نمیاد گندم مسموم بدم به اون بی زبونا  اگه راه داشت به خورد خ ...

زنگ بزني به پليس بي فايده س . مگر اينكه با چند تا از همسايه ها جمع بشيد و استشهاد محلي بگيريد و همگي ازش شكايت كنيد . اينجوري به شكايتتون رسيدگي ميكنن . در ضمن بايد شكايت كتبي باشه . بفهمه هم هيچ غلطي نميتونه بكنه . 

من بخاطر سروصدا خواستم شکایت کنم کاربرای اینجا کفتن فایده نداره چهاردیواری اختیاری من روانی شدم با اینکه خونه دارم الان چند ساله مستاجرم  بخاطر اینکه هرجا میریم یه جور ادم مزاحم پیدا میشه ۲ سال ویلایی نشستم راحت بودم خنگ بازی دراوردم خواستم فداکاری کنم چون کرایش گرون بود اومدیم آپارتمان اجاره کردیم الانم دارم روانی میشم از اینکه فداکاری کردم پشیمونم چون مریض شدم دکتر و سرم و امپول و قرص. نمیدونم اخرش چی میشه شاید بزنم خودمو بکشم خسته شدم از همسایه های مزاحم. هیچیشونم نمیشه ادم دلش خنک بشه. الان وسط قرارداد به صاحب خونه گفتیم خونه ویلایی پیدا کردیم میخوایم بریم ولی هنوز معلوم نیست کی باید بریم روزها هم عین حلزون میگذره و من روانیتر دارم میشم فکر میکنم با این اوصاف پام به خونه ویلایی نمیرسه و میمیرم یا یه مریضی ناعلاج میگیرم از بس دارم حرص میخورم و آرامش ندارم ای خدا چطور میتونم اینجور ادمها رو ببخشم ادمهایی که سلامتیمو به خطر انداختن؟

من بخاطر سروصدا خواستم شکایت کنم کاربرای اینجا کفتن فایده نداره چهاردیواری اختیاری من روانی شدم با ا ...

دقیقا خیلی عصبی ام

خونه ما مثلا ویلاییه حالا من میگم بفروش بریم آپارتمان