2737
2739

نه عزیزم هپاتیت با ایدز فرق داره ولی منشاء هردو ویروسی هستش و قدرت سرایت هپاتیت از ایدز بسیار بیشتره خیلی رعایت کنید تو مراوداتتون و اگر نگرانی چون میگی با همدیگه در تعاملید بهتره از پزشکتون درخواست چکاپ کنید ، نگران نباش ان شاالله که مشکل خاصی نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون hiv هست 🫥 Ihd فاکتور بیماری قلبی هست . هپاتیت هم که بیماری کبدیه واکسنشو به نی نی ها هم میزنن& ...

پآیینش نوشتم چون دختره نامزدش هپاتیت Cبود بهم زد اینم نوشته بود هپاتیت   

خدايا خودت بغلم كن
2731
ایدز و هپاتیت فرق دارن ولی مثل ایدز خطرناکه هپاتیت همه باید واکسنشو بزنن ک اگه کسی داشت ازش نگیرن ول ...

زدم گوگل راجبش خوندم نوشته بود از راه مقا.  ربت فکر کردم ایدزه

خدايا خودت بغلم كن
زدم گوگل راجبش خوندم نوشته بود از راه مقا.  ربت فکر کردم ایدزه

داداش من از مقاربت با زنش شب اول زندگیش هپاتیت گرفت. خداروشکر بعد از چند سال خوب شد و طلاقش داد. نمیدونم چطور دشه اینا اصلا آزمایش خون نداده بودن دختره خودش میدونس هپاتیت داره و نگفته بودداداشم واکسنشو بزنه

2740
توبهش چی گفتی

بهش گفتم خط دکتر نامفهومه نمیتونم بخونم واقعا هم همین طور بود فقط قرصاش رو بهش گفتم آخه سرچ هم کردم نوشته بود خطرناکه و راه های انتقالش شبیه ایدز بود فکر کردم اینم یه نوعشه

خدايا خودت بغلم كن
بهش گفتم خط دکتر نامفهومه نمیتونم بخونم واقعا هم همین طور بود فقط قرصاش رو بهش گفتم آخه سرچ هم کردم ...

شوهرم چندتا بیمار هپاتیت داشتن میگفت خیلی خطرناکه که خودشون نگیرن چون خودش هم تالاسمی هست خیلی مراقب خودش بود

نه عزیزم هپاتیت با ایدز فرق داره ولی منشاء هردو ویروسی هستش و قدرت سرایت هپاتیت از ایدز بسیار بیشتره ...

بیشتر بخاطر هپاتیت سی  به اشتباه افتادم و راه های انتقالش

خدايا خودت بغلم كن
داداش من از مقاربت با زنش شب اول زندگیش هپاتیت گرفت. خداروشکر بعد از چند سال خوب شد و طلاقش داد. نمی ...

کدوم نوع هپاتیت  رو داشت

آخه شنیدم نوع C یه نوع از ایدزه خواستم بدونم وگرنه این پیرزن بیچاره اهل هیچی نیست فقط دکتر میره عمل واینا

خدايا خودت بغلم كن
2706