2733
2734

تولدش 2800 بود حالا شده 3800 بعد ۴۵ روز ، تا حالا بیشتر شیر خشک خورده با شیر خودم، چکار کنم وزن بگیره، دکتر گفت بیشتر شیر خشک بده دیگ، چند ساعتی ی بار چقد بدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیز دلم واسه چی آنقدر نگرانی وزنش ماشاالله خوبه مهم اینه وزن اضافه کرده دختر من ۲۶۰۰دنیا اومد گلم تا دوازده ماهگی باید سه برابر وزن تولد بشن حداقل اصلا نترس بیخود بجه تو ادیت نکن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740
انشالله عزیزم  یادت نیست همسن دختر من چقد بود

عزیزم دختر من ماهی یه کیلو حالا یا صد گرم کمتر یا بیشتر اضافه کرد بهداشت ازش راضی بود اصل کاری دور سرشون هست اضافه بشه واستپ وزنی نداشته باشن

عزیزم دختر من ماهی یه کیلو حالا یا صد گرم کمتر یا بیشتر اضافه کرد بهداشت ازش راضی بود اصل کاری دور س ...

دختر من بعد یک ماه و نیم یک کیلو اضافه کرده 

ب نظرت مشکلی نیست دور سرشم خوب بود خداروشکر خداخیرت بده عزیزم بابت راهنماییم

دختر من بعد یک ماه و نیم یک کیلو اضافه کرده  ب نظرت مشکلی نیست دور سرشم خوب بود خداروشکر خداخی ...

ببین عزیزم نوزاد بعد از تولد حدود بیست درصد وزنش رو از دست میده ودوباره آروم آروم بعد یه ماه اون وزن برمیگرده پس بچه شما یه کیلو به اضافه اون بیست درصد اضافه کرده ماشاالله  رشدش مثبت هست نگران نباش

2706