2733
2734
عنوان

حسرتی که تاابد موند به دلم‌کاش میمردم‌ولی این روزا رونمیدیدم😭😭م

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 51 پست
کاری که من با خودم کردم تو نکن من دوسال قرص می‌خوردم یه مرده متحرک بودم خیلی عذاب کشیدم خیلی که به ز ...

نمیشه ب خدا 

باردارم خیلی تلاش میکنم اروم‌بشم ولی ی لحظه هم‌نمیشه دیشب تنها بودم‌داشتم‌دیوونه‌میشدم انقدر اشک ریختم اخرش رفتم خونه خالم‌ک‌دیگ‌اشک‌نریزم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
الهی بمیرم خیلی سخته😭😭😭دقیقا منم باردارم هرچی ب زایمان نزدیکتر میشم خالم بدتر میشه  برا بچه ...

من واقعا کسی رو ندارم برای زایمانم 

فقط همسرم‌هست 

پیش خودم میگم پس کی نگران من شه 😭💔

این یه واقعیته وقتی زایمان میکنی به جز پدر مادر خود ادم هیچکس به فکرت نیست همه سزاغ نوزادو میگیرن 💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگه نگفتم بارداری گریه نکن غصه نخور رو اعصاب بچه تاثیر میزاره چرا گوش نمیدی عزیزم آخه تا کی میخوای خودت و اون طفل معصوم و روح پدرت را زجر بدی یکم آروم باش توراخدا منم درکت میکنم چون منم بابا ندارم ولی سلامتی بچه مهمه خیلی 

سختترینش برای ما همین ماه رمضون چون‌دلتنگی خودمون بکنار عذابی ک‌ میکشیم کنار با خواهرام داریم‌د ...

ببین عزیزم مامانت هم راضی نیست تو انقد ناراحت باشی خدا مامانت را براتون حفظ کنه فردا پس فردا خدا بهت فرشته میده 

2731
بمیرم برای دلت عزیزم. میفهمم خییییلی داغ سنگینیه. چکار باید بکنیم؟؟؟ چاره چیه بنظرتون؟ پدرم😭🥀 خوا ...

خدا نکنه عزیزم ببخشید اگه ناراحتت کردم.خدا پدر و خواهر عزیزت رو بیامرزه گلم.

نمیشه ب خدا  باردارم خیلی تلاش میکنم اروم‌بشم ولی ی لحظه هم‌نمیشه دیشب تنها بودم‌داشتم‌دیوونه‌ ...

وای خدا بارداری به اون بچه رحم کن که بعد به دنیا اومدن چی میخواد بشه به عشق بچت آروم باش.میدونم داغت تازس سخته درکت میکنم

خدا بیامرزه پدرتون  رو منم مادرم نیست خیلی سخته خیلی ۶ساله هنوز باور نکردم رفتنش رو

سلام خدا رحمت کنه مادرت رو ببین من صلوات انجام میدم برا اموات اگه خواستین درخدمتم؟