2733
2734
عنوان

ناخنام ژلیشه میتونم روزه بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 56 پست
عزیزم از انسانیت عقب بودن شامل اینکه فکر کنی هرکسی عمل زیبایی میکنه و به خودش میرسه ادعای باکلاس بود ...

حرفتون درست ولی دقت کردین همه چییییز شده پز دادن و ادعا  دقت کردین آدما چقدر بازیگر شدن و از هم دور شدن تو همین سایت چقدر تاپیک دیدین خودتون ک طرف رفته با پس انداز بچش دماغشو عمل کرده دوستم خودشون ۲ ماهی یبار گوشت میخورن ولی واسه سگشون هر روز،گوشت می‌خرن بهشون گقتم چرا آخه از سلامتیتون می‌زنید میگن خیلیا کار ما رو انجام میدن باید هم رنگ جماعت باشیم عقب نمونیم خوب ببین اینا میخان به هر طریقی دیده بشن فقط،مهم نیست چجوری حالا یکی میره دماغشو لبشو ک مشکل داره درست میکنه بخدا من خوشحالم میشم ولی طرف صورتش واقعا نقصی ندارن فقط واسه اینکه دوستاش عمل کردن اونم میره 

اینا خیلی حرفه دوست عزیز اگ فک کنیم بهش

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم از انسانیت عقب بودن شامل اینکه فکر کنی هرکسی عمل زیبایی میکنه و به خودش میرسه ادعای باکلاس بود ...

ععمل زیبای وقتی خوبه ک واقعا نیاز،باشه بهش

تو یه تاپیک دیگه ام گفتم  تو مترو یهو چشم ب یه دختر افتاد انقد عمل کرده بود  شبیه مو مو شده بود بخدا  تو مترو از ترس یهو ناخودآگاه کف مترو نشستم بدنم سرد شد آخه به چه قیمتی،متاسفانه الان هر کیو میبینم فقط میخاد ک دیده بشه و سر زبونا باشه ولی،به چه قیمت واقعا دلم میشکنه 

کاش،اعتماد به نفس داشتن فرهنگ سازی،بشه

ورزشکارم. بهترین دانشگاه درس خواندن. شغل خوب دارم. 12 ساله ده درصد حقوقم رو به فقرا دادم. خدا هم همی ...

شما تاپیک بخون کامل بعد نظرتو بگو 

کسی ک میاد میگه وای خدایا مگه ما تو قرن چندیم ک هنوز دارن روزه میگیرن یعنی چی؟ بنظرت جواب همیچین ادمی رو چی باید داد میشه شما بگی؟

در ضمن من نه اهل آرایشم و نه ناخن کاشتم

من مثل خودتون اهل عمل نیستم عمرا پولشم دارم خودت میدونی چی میگم 

ولی من گفتم بعضیا ...نگفتم همه ی خانما ک به شما برخورده

ورزشکارم. بهترین دانشگاه درس خواندن. شغل خوب دارم. 12 ساله ده درصد حقوقم رو به فقرا دادم. خدا هم همی ...

ربطي نداره اگر كه يه كار خوبي ميكنيم ديگه نخواييم اعمال واجب رو به جا بياريم

كسي هم كه نماز و روزه نميگيره به اين معني اين كه خدا نگاش نميكنه.

🫠
من ژلیش دارم میخام ان شاا...روزه هامم بگیرم

عزیزم

حیف نیست اینقدر زحمت میکشی روزه میگیری بعد باطل باشه؟همون خدایی که روزه رو قرار داده گفته نباید مانعی روی پوست برای رسیدن اب وجود داسته باشه

لطفا فتوا درست نکنید نماز و روزه با کاشت ناخن به دردتون نمیخوره اینکه با ژلیش روزه بگیری ثواب که نداره هیچ شرکم هست

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
عزیزم حیف نیست اینقدر زحمت میکشی روزه میگیری بعد باطل باشه؟همون خدایی که روزه رو قرار داده گفته نبا ...

بعیدمیدونم

خیلیاباژلیش روزه میگیرن ونمازمیخونن

ی تیکه لاک میتونه منوازخدادورکنه؟

بعیدمیدونم خیلیاباژلیش روزه میگیرن ونمازمیخونن ی تیکه لاک میتونه منوازخدادورکنه؟

عزیزم هرکی میخونه باطله

شما چکار به بقیه داری ببین کار درست چیه

سوالتون هم تناقض داره بحث ما دور شدن و نشدن نیست روزه یه کار عملیه معلومه با غسل انجام نشده صحیح نیست و باطله 

من نقاشم امروز در حال کار بودم بعد نماز دیدم رنگ به انگشتام چسبیده مجبور شدم پاک کنم دوباره بخونم چون قراره برای رضایت خدا و تکامل خودم تلاش کنم منتی هم نیست..

روزه گرفتن که فقط آب و غذا نخوردن نیست،کوچکترین ثواب رمضان همین چیزی نخوردنه، اینکه سعی دارید حرف خدا رو قانون الله رو زیر سوال ببرید بسیار شرک آلوده...

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
حرفتون درست ولی دقت کردین همه چییییز شده پز دادن و ادعا  دقت کردین آدما چقدر بازیگر شدن و از هم ...

حق با شماست.از این نظر بهش نگاه نکرده بودم.بله وقتی اینجوری باشه واقعا خوب نیست🌹

ععمل زیبای وقتی خوبه ک واقعا نیاز،باشه بهش تو یه تاپیک دیگه ام گفتم  تو مترو یهو چشم ب یه دختر ...

درسته همه چیز افراطیش واقعا بده

خودم جز بینیم هیچ عملی ندارم یعنی منظورم اینه که طرفداری هیچ قشری رو نمیکنم.موافق اینم هستم که هرکسی هرکاری که حال دلش رو خوب کنه باید انجام بده اما فقط به خاطر حال دل خودش نه به خاطر بقیه و از این نظر باهم دیگه هم نظر هستیم.

خیلی هم آدم معتقدی نیستم اما به شدت متنفرم از اینکه اعتقادات بقیه رو مسخره کنن.دلیل ریپلای من به شما اصلا حرف اون خانم نبود.چون خودمم تعجب کردم از اینکه دین رو به زمان ربط میدن😤