2733
2734

اولا بگم با ترکیه دانشجوییم و ایران نیستیم ولی تمام این افراد مذکور تو بحثم ایرانین 

خانما من امروز دوست پسر دوستمو دیدم با یه دختر نشسته بود از پشت خیلی شبیه دوستم بود به خدا رفتم از پشت بغلش کردم دیدم ااا یکی دیگست و یه دختریه فول جراحی زیبایی و ژل و ... پلنگ واقعی و اینکه معروفه تو دانشگاه به چیزای بد البته ! 

بعد دختره گفت وای ترسیدم وای وای گفتم عزیزم کاریت نکردم که بغلت کردم فقط اشتباه گرفتم ببخشید 

زنگ زدم دوستم جای دقیقشونو گفتم بهش اونم تو دانشکده بود اومد خلاصه بهم زدن و حرفای بدی بین دخترا پیش اومده 

مادر پلنگه رفته کلانتری شکایت کرده دوستمو خواستن کلانتری 

من افتادم به گوه خوردن کاش نمیگفتم ....

از یه طرفم میترسم پسره و اون پلنگه بیفتن همه جا رو پر کنن که فلانی یعنی من خیلی خاله زنکمو و نخود تو دهنم خیس نمیخوره و خبر چینمو ... وایییی 

به چه جرمی ازش شکایت کرده ؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدشم خوب کاری کردی 

رسم رفاقت رو بجا اوردی نگران حرفه پلنگه و اون پسره خائن نباش هرچی بگن دارن کار خودشونو ماست مالی میکنن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀