2752
2734
عنوان

با خواستگار چهل ساله و چهار شونه که خیلی جذاب ازدواج می‌کنی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5636 بازدید | 147 پست
خب اونا طلب كار داشتن  طبيعتا ازدواج كنن املاكي به اسم اين خانوم ميشه  (البته من مخالف ا ...

گفت مهریه معقول تعین میکنیم 

مهریه باید چیزی باشه که اگر خواستی بتونم بهت بدم 

مثلا ۸۰ سکه عندالمطالبه مهریه میکنم بیشتر نمیکنم چون نمیتونم بدم 

چون مهریه بدهی مرد محسوب میشه باید بده به زنش و قانون هم همین رو میگه  پس باید مرد بتونه بده 

منم همین مقدار بدهی رو میتونم تقبل کنم 

اما توی محضر قبل از عقد دو دانگ از انبار رو به نامت میکنم  

چرا حس ميكنم رمان خيلي ميخونين 😐 مستقل بودن ربطي به سن و... نداره اخه يا حتي خاله زنك بودن&nbs ...

آخه 

مرد دیدم پنجاه سالشه 

میخواد زن و بچسو ببره بیرون میگه مادرم هم بیاد 

خب این مرد مستقل نیست هنوز 

یا میگه اگه بیام خونه داداشت خواهرم ناراحت میشه چون خونه اون نرفتیم 

پس هر دوجا نریم حالا هرچی بگی خواهر تو به ما فحش داده اما خواهر من نداده ( عین این مشکل چند شب پیش تاپیک زده شد ) 

اتفاقا ربط داره

دوره دوره ای شده که خیلی از مردا وابسته هستن

وقتی خواستگار میاد میگه همه چی دارم اما به نام بابامه یعنی چی ؟ 

یعنی وابسته س 

فردا پس فردا میتونن استقلال شو توی زندگیش کنترل کنن پدر و مادرش 

اگه بگن پاشو برو خونه خواهرت باید برن چون ممکنه پره هوش کنه اموال پسره رو بکشه بالا 

شما ظاهراً خیلی ساله شوهر کردی خواستگار های جدید به پستت نخورده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اسی فرق داره اینچیزا بخدا ،اینجوری بعد یه مدت خسته میشی؟ تا دوست پسر داشتی؟

نه 

دوست پسر چیه 

دوست پسر داشته باشی کافیه یه مرد درست حسابی هم پیدا بشه همین که گذشته ت رو غربال کنه میزاره می‌ره 

همین آقا خودش خیلی تحقیق کرده 

خیلی جذب سادگی من شده ( نمیدونه اندازه خودم سیاست بلدم 😁 ) مصلا تو جلسه ای که خودشم بود توی اتاق رفتیم حرف بزنیم

جدی صحبت میکردم باهاش 

گفت چرا شما خیلی جدی هستید 

همیشه همینطوری 

گفتم برای مرد زندگیم بلدم دلبر باشم اما شما الان نامحرمی 

واسه نامحرم هم نه شرع اجازه داده نه عقل که لفظ کلام باشم و لطیف 

یه کاری کردم بیوفتم وسط ذهنش 

خیلی خوشش اومده بود از حرفام 

کلا‌ احساس‌ میکنم‌ یجوری‌ هستی‌ اسی‌ نمیدونم‌ چطور‌ بگم‌‌

ولی‌ اینو‌ بدون‌ اکثر‌ ماها‌ تو‌ سن‌ تو‌ بودیم‌ .‌ ۲۰‌ سال‌ سن‌ زیادی‌ نیست‌ واکثرا‌ خیالبافی‌ ها‌ از‌ زندگی‌ و‌ ازدواج‌ به‌ شدت‌ قوی‌ و‌ پخته‌ میشه‌ .‌تو‌ کامنتاییکه‌ ازت‌ خوندم‌ همش‌ داری‌ تصور‌ یه‌ زندگی‌ رویایی‌ میکنی‌ و‌‌ همه‌ چیرو  از‌ نگاه‌ خودت‌ میبینی‌ درحالیکه‌ ذره ای‌ شناخت‌ اخلاقی‌ از‌ طرف‌ نداری‌ .‌‌ همش‌ پول‌ و‌ خوردو‌ خوراک‌‌‌ 😒‌ انگار‌ خونه‌ پدرت‌ این‌ کمبودها‌ اذیتت‌ کرده‌ که‌ همه‌ فکرو‌ ذکرت‌ شده‌ پول‌ و‌ گشت و‌ گذار‌ .‌ درک‌ میکنم‌ آینده‌ خوب‌ فراهم‌ کردن‌ برای‌ بچه‌ خیلی‌ خوبه‌ ولی‌ اون‌ بچه‌ پدر‌ خوب‌ میخواد‌ و‌ مادریکه‌ ذهنش‌ فراتر‌ از‌ پول‌ باشه‌ .‌ 

انگار‌ از‌ ازدواج‌ فقط‌ میخوای‌ یه‌ سری‌ از‌ تفریحاتو‌ تجربه‌ کنی‌ در‌ صورتیکه‌ باید‌ یه‌ مرد‌ ۴۰‌ ساله‌ رو‌ هندل‌ کنی. ‌ میگی‌ دلبری‌ میکنم‌ براش‌ ولی  اگه‌ یهو‌ وسط‌ دلبری‌ و‌ کیوت‌ بودن‌ بگه‌ جمع‌ کن‌ این‌ مسخره‌ بازیارو‌ چیکار‌ میکنی؟‌ میخوای‌ باچی‌ نگهش‌ داری‌ پول‌ اوایلش‌ خوبه‌ ولی‌ ببین‌ این‌ مرد‌ حامیت‌ میشه‌ یا‌ نه‌؟‌ منظورم‌ از‌ حامی‌ قد‌ بلندو‌ بازوی‌ بزرگ‌ و‌ چهار‌ شونه‌ بودن‌ نیستا‌ .‌ اینه‌ که‌ مراقبت‌ باشه‌ همیشه‌ پشتت‌ باشه‌ .‌ اگه‌ حق‌ با‌ توئه‌ حتی‌ جلوی‌ خانوادش‌ دفاع‌ کنه‌ ازت‌ .‌ ‌

اومدیم‌ چن‌ سال‌ بعد‌ به‌ سرت‌ زد‌ یه‌ کاریو‌ شروع‌ کنی‌ یه‌ حرفه‌ یاد‌ بگیری‌ ببین‌ اجازه‌ میده‌ یا‌ نه‌ میگه  بشین‌تو‌ خونه‌ جم‌ نخور‌ .‌....‌ خیلی‌ خیلی‌ فاکتور‌ وجود‌ داره‌ برای‌ یه‌ زندگی‌ خوب‌ همه‌ ایناییکه‌ گفتم‌ و‌ خیلی‌ بیشتر‌ از‌ اینارو‌ باید‌ لحاظ‌ کنی‌ .‌ 

انشاءالله که‌ خوشبخت‌ و پیروز‌ باشی‌ همیشه ❤

فقط‌ یه‌ نکته‌ هیچ‌ وقت‌ هیچ‌ وقت‌ خانوادتو‌ مخصوصا‌ از‌ لحاظ‌ مالی‌ پیش‌ هیچ‌ احد‌ الناسی‌ کو چیک‌ ندون‌ .‌ تو‌ نماینده‌ اون‌ خانواده‌ ای‌ ضعف‌ نشون‌ بدی‌ معلوم‌ نیست‌ چه‌ رفتاری‌ درآینده‌ باهات‌ داشته‌ باشن‌ ‌.

اینا‌ موردایی‌ بود‌ که‌ بنظرم‌ فک‌ کنی‌ روشون‌ خوب‌ باشه‌ برات‌ ‌.

با‌ وجود‌ همه‌ اینا‌ شاید‌ این‌ آقا بهترین‌ باشه‌ برات‌ و‌ خوشبختت‌ کنه‌‌.‌ 

شاد‌ باشی❤

وخدا‌ باماست‌‌ درآنچه‌ گذشت‌ و‌ آنچه‌ هست‌ و‌ آنچه‌ خواهد‌ آمد‌...
نه  دوست پسر چیه  دوست پسر داشته باشی کافیه یه مرد درست حسابی هم پیدا بشه همین که گذشته ...

به درک ،مگه خودش تو ۴۰ سال با کسی رابطه نداشته؟!قطعا داشته 

برای من که یه تجربه شده ،منم قبل از اون فانتزی مرد سن بالا داشتم مردی که ۱۵ سال ازم بزرگتر باشه ،ولی وقتی با یکی که ۹ سال بزرگتر بود رابطه داشتم خسته شدم واقعا خوب نیست،کاش توهم تجربه ش میکردی

به درک ،مگه خودش تو ۴۰ سال با کسی رابطه نداشته؟!قطعا داشته  برای من که یه تجربه شده ،منم قبل ا ...

خب آخه مردا که رابطه دارن 

همه شون دارن 

الان بابا خودم داشته ماهم میدونیم 

اونم داشتن رو که داشته 

چهل سال مبل جنسی شو بالاخره جایی ارضا کرده 

اما گذشته ش مهم نیست 

منو خوشبخت کنه من میشم ناموس زندگیش 

میشم زندگی که رسمیت داره و شرعا و قانونا باید ساپورت بشم 

اونا که واسه هوس و خوشگذرونی بودن و...

دوست پسر داشتن رو تجربه میکردم؟ 

استارتر عزیز، طرز فکر شما مثل دخترای دهه ۲۰ هست، یعنی مادربزرگامون. با این طرز فکر شما این ازدواج بر ...

ممنونم که نظرت رو گفتی 

خب معیار ها خیلی مهم هستن 

من ترکیه میدم با آدم چهل ساله ازدواج کنم که شأن داشته باشه و منزلت و شغل و در آمد و آبرو 

سری تو سرا داشته باشم 

تا اینکه با یه کرد جوان و بی پول و تحصیلکرده و امروزی باشم ! 

کلا‌ احساس‌ میکنم‌ یجوری‌ هستی‌ اسی‌ نمیدونم‌ چطور‌ بگم‌‌ ولی‌ اینو‌ بدون‌ اکثر‌ ماها‌ تو‌ سن‌ تو‌ ...

خونه بابام که کمبودی ندارم 

ولی بیشتر از این می‌خوام 

خونه بابام اینطوریه که غذا داریم و خونه و بیمه 

تفریح درخد پارک رفتن و مسافرت سالی یکبار یا مشهد یا شمال و یا جای دیگه که فقط باید یکجا رو انتخاب کنیم 

ماشین هم پراید 

اگر اینا کمبود محسوب میشه پس اره کمبود دارم 

چون من mvm رو به پراید 

مسافرت سالی چندبار رو به سالی یکبار 

خونه های زیاد و متعدد و بزرگ و خوب رو ولو اینکه کرایه باشن به خونه ی متوسط و دائمی 

و مرد جذاب و جذبه دار که دلم به کاریمازی مردونه ش قنج می‌ره رو به مجردی و امید به ازدواج خوب ترجیح میدم 

از طرفی من این مرد رو دیدم 

باهاش حرف زدم 

تیپ شخصیتی این مدل آدما رو میشناسم 

مردی نیست که اگر از واج کرد با دختری حامیش نباشه 

شاید محدودیت اعمال کنه که اونم فدای سرش 

اما از اون طرف مرحمت هم می‌کنه

اگر بگه نرو تنها خرید اما مردی نیست که تو خونه ش هیچی نباشه و خودش همه چی تهیه می‌کنه واسه خونش 

حتی استخاره گرفتم بسیار خوب اومده