2752
2734
عنوان

توجه کردید همه فقیر شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 23 پست
اینا از اولم بودن منتها دید مردم بازتر شده

بله بوده ازقبل،ولی هر سال که وضع معیشت وتورم بدتر میشه اینها هم پررنگ تر میشن.تا چند سال پیش هم تورم بود وزندگی سختی داشت ولی باز می‌شد در ماه ۲کیلو گوشت خرید الان با گوشت کیلویی۶۵۰تومن ،منی که ماهی ۱۶تومن حقوق میگیرم نمیرسم بخرم دیگه خدا بداد اونا که اداره کاری میگیرن یا بیکارن‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم سالن دارم..وای حرف دل منو زدی،اصلا مشتری نیست خسته شدم

همه فقط دارن ورکشاپ و آموزش لاین های مختلف آرایشگری میزارن و از این راه کسب درآمد میکنن در صورتی که اصلا مشتری وجود نداره 

یه عده هم انقدر برای رشد پیج شون آموزش همه چی رو گذاشتن که دیگه مردم اکثر کارهای زیبایی شون رو تو خونه انجام میدن 

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
2731
بله بوده ازقبل،ولی هر سال که وضع معیشت وتورم بدتر میشه اینها هم پررنگ تر میشن.تا چند سال پیش هم تورم ...

و شوهر منی ک دیگ توی ماشین کلی ضرر کرد اومده شاگرد یه مکانبکه با دوتا بچه ماهی5تومن دسگیرش میشه چی برای چها نفر