2752
2734
عنوان

بچه ها فقط مسخرم نکنین🤣 بیاین یکم ارومم کنین دلم میخاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا جالب نیست تف تو این حال همیشه میگم کاش زود ازدواج میکردم🤣🤣 تا این حس های عجیب غریب رو دلم نخ ...

دنیات از چیزی که فکر میکردم خیلی کوچیکه ، بعد ازدواج متوجه میشی همش توهمه 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-
چرا تموم سالهای مجردی هیچوقت دلم بغل جنس مخالف نخواست؟ اصلا نمیدونستم بغل کردن چه حسی داره چقدر عجی ...

خوشش به حالتت

شاید زود ازدواج کردی خب؟

لطفا🙏برای حفظ ابروم صلوات یا حمد بگید
تو خوبه بغل میخوای من که مسئله مثبت ۱۸ تری اذیتم میکنه چی؟😂

واییی

نه من دیگه خوشم از اون چیرا نمیاد ولی امشب قلبم یه جوری شده  حس خالی بودن نمیدونم چطوری بگم

خوشش به حالتت شاید زود ازدواج کردی خب؟

اره ولی اونجوری نبودم چیزی حالیم نباشه کلا یبارم نشد تو دلم بگم بغل میخوام

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ای بد بختی عزیرم تو بیا بغل خودم

زندگی ک باعشق بودشد حسرت

ممنون💙

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
طبیعیه ، بدنت داره نیازهاش رو بهت میگه ، ادم خوب که اومد بهانه ها و توقعات رو کم کن برو سر خونه زندگ ...

من خیلی میترسم میترسم توقعاتمو کم کنم خدایی نکرده اونجوری که میخلستم نشه یا حسرت بشه برام یه چرا تحمل نکردم 

والا جالب نیست تف تو این حال همیشه میگم کاش زود ازدواج میکردم🤣🤣 تا این حس های عجیب غریب رو دلم نخ ...

به زود ازدواج کردن و ...نیست ،به انتخاب آدم درسته حس خوب ...

واقعا صرفا برای این چیزا هیچوقت ازدواج نکن ...

یه وقتشم ادم خوب میاد و تجربه اش میکنی 

عادیه برو بگیر بخواب😂

🤣🤣 دوساعته خوابم نمیبره  پتو رو بغل میکنم اروم نمیگیرم   بالش بغل میکنم باز اروم نمیگیرم  نمیدونم چی کنم🤣🤷‍♂️🤣