2752
2734

واقعا از همین نی نی سایت هم میشه فهمید چقدر اوضاع مردم فرق کرده حالا باز یه عده میگن موح منفی ندین همه چیز گل و بلبله 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا پول نیس

خیر سرمون ۱۴۰۲ هستیم طبیعیه ک هشتمون گرو نهمونه

خبر مرگ تک تکشون ایشالا 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2731

عزیزم بالاخره باید مراعات همدیگه کنیم

به نظرم نی نی سایتیا به این نتیجه رسیدن که تو این اوضاع مالی دم عید واسه هم مرهم باشن و با تاپیکای اینجوری کسایی که توانایی مالی واسه خرید ندارن کمتر غصه بخورن

واقعا از همین نی نی سایت هم میشه فهمید چقدر اوضاع مردم فرق کرده حالا باز یه عده میگن موح منفی ندین ه ...

اون یه عده ایشالله ب وضع ما گرفتار بشن ببینم بازم زر میزنن یا ن

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

چند سالیه دیگه مثل قبل عید رو دوست ندارم 

فرقی با بقیه روزا نداره بخوام برا اون روز خرید کنم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
یکی هم که میزاره بهش میپرن

خب اشتباه میکنن همه جا پره

منم نخریدم ولی دلیل نمیشه به بقیه حسودی کنم

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
خب اشتباه میکنن همه جا پره منم نخریدم ولی دلیل نمیشه به بقیه حسودی کنم

یکی از دوستام میگفت خرید بوده داشته میرفته تو ماشین یهو یکی بهش پریده یعنی برگام ریخت😑تو سایت کم بود تو واقعیت هم میپرن

مامی بهار و بهراد  
چون بذارن ممکنه یه عده ناراحت شن🤷🏻‍♀️

چه ربطی داره اخه 

تو فامیل تو تلویزیون خیابون اینا نمیبینیم

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
بنظر خودت چرا؟من هر سال چند تا مانتو میگرفتم واسه هر کدوم شلوار و شال و کفش و کلا ست جدا امسال هنر ...

خیر نبینه باعث و بانیش🙃

یکی از دوستام میگفت خرید بوده داشته میرفته تو ماشین یهو یکی بهش پریده یعنی برگام ریخت😑تو سایت کم بو ...

واقعا؟ 

مشکل روحی داشته حتما

2706