2737
2739

پنجاه روزه بینیمو عمل کردم هرروز یه جور زشته

حالا که ورمش رفته از روبرو و نیمرخ تیز شده و پره هاش رفته تو

کلی به دکتر گفتم طبیعی باشه تیز نشه پروجکشنشو کم کن دراز نشه 

ولی دقیقا همونی که نمیخواستم شد. دراز و تیز و مصنوعی

اصلا به صورتم نمیاد دلم برا همون بینی زشت قدیمیم تنگ شده

تا الان ایراد نمیگرفتم میگفتم ورمه تا سال دیگه درست میشه

ولی الان دیگه مشکلایی که داره مربوط به ورم نیست

دارم دق میکنم

کسی بوده اینقد بینیش بد و دراز بوده باشه بعد بهتر شده باشه؟ 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احتمالا درست میشه زیادی حساس نیاش هیچکسی نمیشینه ببینه بینیت کجاش ایراد داره هر کی تو فکر مشکلات خودشه🥺

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲

وات تودو وات ناتودو😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2738
حالا شما خوبه خوب هسی؟😄با لحن خودش بخون

اقا نگو نقی نگو عه هِد فامیل چی میگه این وسط😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤