2752
2734
عنوان

قد یه پسر تا چه حد مهمه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 72 پست

واسه من مهم نیست

با اینکه خودم قدم کوتاه نیست 

ازم کوتاه تر نباشه هم اندازه باشه هم اوکیه

فارغ از شغل خانواده اش  قد واسم زیاد مهم نیست 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قد خیلی برام مهمه ب حدی ک دلم نمیخاد با پسر قد کوتاه هم دهن بشم 

کنسله برام حقیقتا

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

من خودم ۱۷۰ ام

طبیعتا پسر قد کوتاه بهم نمیاد 

تو قدت چنده؟

۱۴۰۳/۳/۱۹🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬
2706