2733
2734
عنوان

بیماری متابولیکی تو رو خدا بیاین😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 26 پست
شرایط دخترتون چ جوریه چن سالشه

۳ ماهشه. موقع تولد مشکل داشت خوب شد ولی همون موقع ما آزمایش داده بودیم.جوابش ۱ماه طول کشید تا امروز اومده. از خدا بخواه معجزه کنه برات. من داشتم میخوابیدم از استرس ولی گفتم بیام اینجا حواسم پرت بشه اما اولین تاپیکی که دیدم تاپیک شما بود. نگران نباش خدا بزرگه

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
۳ ماهشه. موقع تولد مشکل داشت خوب شد ولی همون موقع ما آزمایش داده بودیم.جوابش ۱ماه طول کشید تا امروز ...

ممنون شما هم زودتر  برین جوابش رو بگیرین انشالله ک منفیه و از این برزخ نجات پیدا میکنین

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بردم سردرنمیارن زیر نظر متخصص مغز واعصابه

ببین دکتر کار بدی نکرده ک ازمایش داده

اتفاقا خیلی حرکت مثبتی زده چراکه حتی کوچکترین احتمالات رو داره برسی میکنه

مثلا شخص ایکس اگر بیماری متابولیکی داشته باشه

تشخیص به موقع داده بشه عین بقیه افراد میتونه زندگی کنه مشکلی پیش نمیاد

ولی خدایی نکرده تشخیص ندن براش هزار و یک مشکل میشه

بنابراین دکتری که شما رفتید فکر همههههه جارو داره میکنه

پس نگران نباش 💙💙💙💙

علائمش فقط درست راه نرفتنه؟؟؟

گردن اینا به موقع گرفت? یا به موقع چهاردست و پا رفت

میشه بپرسم کدوم شهر هستی؟ اگر تهران کرجی میتونم بپرسم دکتر پیدا کنم برای متابولیک که خیالتو راحت کنن

ببین دکتر کار بدی نکرده ک ازمایش داده اتفاقا خیلی حرکت مثبتی زده چراکه حتی کوچکترین احتمالات رو دار ...

همه چیزش دیرتر از بقیه ی بچه ها بود جواب آزمایشش ک اومد میخوام یه ام ار ای دیگه هم بگیرم بیام تهران الان اصفهانم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
همه چیزش دیرتر از بقیه ی بچه ها بود جواب آزمایشش ک اومد میخوام یه ام ار ای دیگه هم بگیرم بیام تهران ...

ببین اگر متابولیک باشه

باید بیای تهران دکترای مخصوص داره

اصلا ام ار ای اینا لازم نیست

رژیم مخصوص و شیر خشک مخصوص اینا میدن

ممکنه دارو هم بدن مدت کوتاه ک سریع راه بیوفته وضعیتش نرمال شه

ای کاش همون اول ک دیر گردن گرفت یا دیر چهار دست و پا رفت ازمایش میدادن بهش

خاک بر سرشون

ام ار ایش مشکل داره میگن مخچه اش ضعیفه احتمالا تو دوران بارداری اکسیژن رسانی ب مغزش کم بوده نوار مغز ...

عزیزم منم همین مشکل توروه داشتم شرایطی که میگی عین عزیز دردونه منه

دیر راه رفتن دیر حرف زدن و تشخیص 

انشاالله که خیره

یا الرحمن الرحیم یا مالک یوم الدین....ایاک نعبد و ایاک نستعین خدا جونم تو دست ما رو بگیر ما از روی سهل انگاری بعضی وقتا دستتو ول میکنیم میریم پی شیطنت ولی اگه تو دستمونو بگیری ول نمیکنی و گم نمیشیم
عزیزم منم همین مشکل توروه داشتم شرایطی که میگی عین عزیز دردونه منه دیر راه رفتن دیر حرف زدن و تشخیص ...

دو سال علافم کردن این دکتر اون دکتر این آزمایش اون سیتی اسکن نوار مغزی نوار ماهیچه نوار قلب خلاصش همه چی دیگه نمیتونستن تشخیص بدن

یا الرحمن الرحیم یا مالک یوم الدین....ایاک نعبد و ایاک نستعین خدا جونم تو دست ما رو بگیر ما از روی سهل انگاری بعضی وقتا دستتو ول میکنیم میریم پی شیطنت ولی اگه تو دستمونو بگیری ول نمیکنی و گم نمیشیم
ببین اگر متابولیک باشه باید بیای تهران دکترای مخصوص داره اصلا ام ار ای اینا لازم نیست رژیم مخصوص ...

غذا همه چیز میخوره وهیچ مشکلی نداره اشتهاش خوبه خدا روشکر

دو سال علافم کردن این دکتر اون دکتر این آزمایش اون سیتی اسکن نوار مغزی نوار ماهیچه نوار قلب خلاصش هم ...

شما چیکارکردین شرایط بچه تون چ جوری بود الان چ جوریه

غذا همه چیز میخوره وهیچ مشکلی نداره اشتهاش خوبه خدا روشکر

نه عزیز با اشتهاش نیست

چیزی ک گفتم مربوط به رژیم بودش

اینکه بچه های متابولیک رژیم خاصی باید رعایت کنن غذاشون فرق داره اصلا با ما...

چون اشنای نزدیکم مبتلاست میدونم

اما

امشب دعا میکنم

جواب منفی باشه

چیز ساده ایی باشه ک برطرف شه

غصه نخور

نه عزیز با اشتهاش نیست چیزی ک گفتم مربوط به رژیم بودش اینکه بچه های متابولیک رژیم خاصی باید رعا ...

ممنون عزیزم