2737
2734
بهم راهکار بدین،مى خوام بگم دیگه نمیرم براى عوض کردن محل کارم کسى رو ببینم و مى خوام حق برابر در تصمیم گیرى ها داشته باشم و ازش مى خوام مشاوره بریم.به نظرتون تصمیمم درسته؟ گفتن یک باره خوبه؟ چه جملات و سیاستى مفیده؟
این تاپیک مشکلاتمه
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1630481&PageNumber=1
من تنها یک نوع درد و رنج را می شناسم و آن درد و رنج تبدیل نشدن به چیزی است که توانایی اش را داریم.
Fatti جان اصلا آدم دعوایی نیستم،خیلى از ترسام هم به خاطر اجتناب از دعوا و جنجاله. ولى واقعا نمى خوام از موضعم کوتاه بیام
من تنها یک نوع درد و رنج را می شناسم و آن درد و رنج تبدیل نشدن به چیزی است که توانایی اش را داریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارغوان بانو من امروز ظهر تاپیک ات رو خوندم ببخشید اما خودت پرواش کردی تمام رفتارهای مردها بازخورد رفتار خودمونه .خودمون بهشون یاد میدیم چطور باهامون رفتار کنند رفتارهاتو عوض کن تا شاهد عوض شدن سوهرت باشی تو که از ساختن و احترام گزاشتن و خانوم بودن و کوتاه اومدن چیزی ندیدی روز به روز شوهرت بدتر شد خب حالا اون روی سکه رو بهش نشون بده
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
ارغوان جان ببخشیدا من با خوندن مطالب تاپیکات بی این نتیجه رسیدم که مشکل شما حل شدنی نیست چون شما خیلی خیلی شل و ولی من حسم از شوهرت اینه که مرد محکم و درست و حسابیه که گول مدرک شما رو خورده اومده شما رو گرفته ولی بعدش دیده که نخیر ازین خبرا نیست چون مادر احتمالا کم سوادش مدیریت خیلی بهتری از زن دکترش داره . همسر شما مردیه که باید خیلی قوی و مدیر باشی تا بتونی اداره اش کنی ویژگی که شما اصلا و ابدا از خودت نشون ندادی چرا؟ چون می ترسی همه فکر کنن خودتو می گیری حرصم از منشت دراومده. فقط نشستی غصه می خوری برای پدر ومادرت به این بهونه که از جار و جنجال بدت میاد؟ شما با این کارت داری اون مرد بدبختو به تنفر می کشونی من که زنم و فقط میام تاپیکتو می خونم هیچ جذابیتی تو شخصیت و رفتارت نمی بینم که بخوام تاپیکتو ادامه بدم حالا از اون مرد چه انتظاری هست که با انرژی تو زندگی بمونه؟ به عنوان یه دکتر غیر از تلاشی که زنهای بیسوادم می تونن تو زندگی بکنن چه کار خاصی انجام دادی؟ مگه زن خوب بودن یعنی بله چشم گفتن؟ خودتو نگرفتن؟ وااااااااااااااااای اعصابم خورده باید برم بیشتر از این نمی تونم حرص بخورم