2733
2771
عنوان

باردارم ۱۷هفته ۱۰کیلوکم کردم

94 بازدید | 6 پست

صورتم افتضاح شده میتونم ازروغن خراطین استفاده کنم  واقعاخستع شدم ازبس مسخرم میکنن اعتمادبه نفسموازدست دادم

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸

اضافه ميكني نترس

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه امضام دعا کن..

الهی به حق علی اصغر دامنت سبز بشه من سه سال پیش ی بچه به دنیااوردم ک مشکل قلبی داشت فوت کردبعدازاون سه سال ودوماه نازایی گرفتم حالتو درک میکنم وقتی ازدوادرمون دست کشیدم خدا برام معجزا کرد این قدرحرفوطعنه شنیدم که حد نداره فک کن دوتاجاریام باهم زایمان کردن برج ۹ برعکس توهمون ماهم من باردارشدم 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸
واقعا اخه صورتم داغون شده

بعضيا اينجورين بعدش ديگ اضاف ميكني

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم