2733
2734
عنوان

با خانواده شوهرم نمی دونم تو برخورد باید چی کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 46 پست
من مشکلی ندارم ولی با برخورد جاریم می ترسم برخورد سردی داشته باشه وقتی یک بار خونه مادرشوهرم ندیدمش ...

دیگه عید به عید رفتن خونه جاری فکر نکنم مشکلی باشه ....شما با رفتنتون به برادر شوهرتون احترام گذاشتید به هر حال بزرگترن ....

خب نظر همسرتون چیه؟ و این که خونه مادرشوهرت که عید دیدنی باید بری سر خاک پدر شوهرتم میتونی بری

ولی حالا در کل اگر خیلی معاشرتی نیستن شما هم زیاد نرو

دوخت و اجرای سفارشات گلدورزی🪡🧵ارسال به سراسر کشور 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نظر همسرتون چیه؟ و این که خونه مادرشوهرت که عید دیدنی باید بری سر خاک پدر شوهرتم میتونی بری ولی ...

خب به من نگفتند تو بیا والا اصلا نمی‌دونم اینا از چی خوششون میاد از چی خوششون نمیاد

2731
يعني رسم نداريد ؟

نه اینکه رسم نداشته باشیم ولی برا کسی اهمیت نداره ...پاگشا بکنن نکنن مهم نیست ...ولی من که نوه اول بودم ازدواج کردم فقط دایی کوچیکه و عمه بزرگه دعوتم کردند همین ...

خب به من نگفتند تو بیا والا اصلا نمی‌دونم اینا از چی خوششون میاد از چی خوششون نمیاد

نگن بهت ...شما به هر حال عروس خانواده ای....عضوی از اد خانواده ای....هر وقت رفتن با شوهرت برو 

2740

هنوز که تا عید مونده شاید بگن یعنی شوهرت هم نگفته؟

بعدم برا عید دیدنی خونه پدرو مادر که دیگه نباید بگن طرف ما میگن کوچیکتر حتما باید بره پیش بزرگتر ما اگه سال تحویل هم نشه در اولین فرصت با همسرم میریم حالا شاید اونا زنگ نزنن ولی خب ما زنگ میزنیم یا میریم چون اونا بزرگترن دیگه

دوخت و اجرای سفارشات گلدورزی🪡🧵ارسال به سراسر کشور 
نه اینکه رسم نداشته باشیم ولی برا کسی اهمیت نداره ...پاگشا بکنن نکنن مهم نیست ...ولی من که نوه اول ب ...

اره خب براي هر كسي شايد خيلي مهم نباشه ولي من چون خودم همه جا پاگشا شدم قطعا بقيه رو هم انجام ميدم

اگه ندم قطعا ناراحت ميشن

فامیل شوهر هم براشون مهم نبود؟

اونا که اصلا و ابدا مهم نبود و نیست .. تازه شوهرم که میگه چیه این مسخره بازیا ...مادرشوهرم خدا رحمتش کنه اصلا براش اهمیت نداشت میگفت چرا  مردم خودشونو اینقدر تو زحمت باید بندازن که چی بشه ...

اره خب براي هر كسي شايد خيلي مهم نباشه ولي من چون خودم همه جا پاگشا شدم قطعا بقيه رو هم انجام ميدم ...

اره دیگه... مامان منم دختر عمه مو پاگشا کرد چون عمه ام منو پاگشا کرده بود