2737
2734

سلام 

بچه ها خانواده شوهرم خیلی سردن کلا صمیمی نیستند مثلا مادرشوهر وجاریم روز عقد نه دست دادن به من نه روبوسی کردن 

جاری هم دارم که کلا از اول تو قیافه بود روز بله برون دیر اومد نه عکس انداخت نه با کسی حرف زد فقط اخم کرده بود و تمام حالا با این اوصاف من نمی دونم عید چی کار کنم جاریم که ما و پاگشا نکرده باید بریم خونشون عید دیدنی ؟؟؟؟هیچ وقت هم تو این مدت که عقدم ندیدمش

یا آخر هفته قراره برن سر خاک پدرشوهرم اما به من چیزی نگفتن که تو هم بیا بازم من هم برم ؟

می دونید ما رسم هامون فرق داره مثلا من و برادرم هم پاگشا نکرده ولی قد یه دیدار کوتاه برای تبریک عید میریم البته که برخورد اونا هم زمین تا آسمون تو مراسم های ما فرق داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب خونه داداشتم نرو  بزار دعوت کنن بعد

یه بار دعوت کردن البته تولد داشتند خیلی هم تدارک دیدن ولی گفتند چون خونه کوچیک این و پاگشا حساب نکنید بیرون می گیریم خانواده شوهرم و دعوت می کنند

برا عید دیدنی برو ...سر خاک پدر شوهرتم برو ..نهایت یکی دو وعده تو ایام عید خونه مادرشوهرت باش ..مثلا دو وعده افطار اونجا باش...ببین خیلی نرو اونجا خودتو سبک نکن چون رفت و آمدی نیستن و اهل معاشرت نیستن گفتم 

یه بار دعوت کردن البته تولد داشتند خیلی هم تدارک دیدن ولی گفتند چون خونه کوچیک این و پاگشا حساب نکنی ...

اهان 

پس خونه جاری نرو 

هرگز 

اگه بری بعدا میزنی تو سر خودت

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من بودم تا پاگشا نكنه نميرم خونشون چون تا جايي كه ميدونم تقريبا همه اين رسمو دارن 

عزیزم خانواده ما که هیچ احدی ما رو پاگشا نکرد 😂😂😂😂ولی عید دیدنی رفتیم خونه هاشون ...اصلا اون موقع به پاگشا فکر نکردیم 🤔

عزیزم خانواده ما که هیچ احدی ما رو پاگشا نکرد 😂😂😂😂ولی عید دیدنی رفتیم خونه هاشون ...اصلا اون موق ...

من مشکلی ندارم ولی با برخورد جاریم می ترسم برخورد سردی داشته باشه وقتی یک بار خونه مادرشوهرم ندیدمش شاید دوست نداره خونش برم 

2706