2733
2734
اتفاقا پیجش دست پسرست اصلاروم نمیشه بنظرت منشی میدونه ازاون بپرسم؟

تو پیجش توضیح نداده 

هایلایت مراقبتای بعد عمل نداره؟

با پیح ی نفر دیگ دایرکت بده بپرس   ازینا ک پروفایلش جنگل و کوهه

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه خوب جدیدا ۱۰ روزش کردن

من وقتی عمل کردم ۲ ماه بود تو گوگل😮‍💨

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2731
من شنیدم تا یک ماه ولی من از روز هفتم رابطه داشتم و چیزی نشد😕 الان ۱۷ روز عمل کردم اتفاقی نیفتاده

شوهرم میگه زایمان ک نکردی😂😂😂😂من ورم داره نوک بینیم خیلی میترسم 

😂😂اینم میشه

بله دیگه.یا دماغتو بگیر یا رابطه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
شوهرم میگه زایمان ک نکردی😂😂😂😂من ورم داره نوک بینیم خیلی میترسم 

چند روزه عمل کردی عزیزم ، میگن ضربان قلبو میبره بالا و ورم میکنه یا خونریزی من تو این ۱۷  روز چند بار رابطه داشتم اصلا تغییر نداشته ولی فکر کنم اشتباه کردم در کل 😕

والامن دماغم مهمه ولی خب شوهرم نه😂

خب دیگع همون که گفتم انحام بده

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
توهم اتل برداشتی نوک بینیت گنده و ورم بود؟

نه خیلی ورمم کم بود  خیلی بینیم کوچیکه قبلش خیلی خیلی خوب بود عمل کردم کوچیک تر شد فقط دو سه روز پیش ازظهر تا  فردا صب بیرون بودم وقتی اومدم خونه بینیم ورم کرده بود خیلی الان بهتر شده ، اسی  دحتر بهت ماساژم داده؟

2706