2752
2734
عنوان

برای منابع آزمون پرورشی نوین استخدام رو بخرم یا افق استخدام ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 29 پست

[QUOTE=331260779]دوبار قبلا دادم یه بار قبول شدم ولی نهایی نشدم دبیری شرکت کردم[/Q

خیلی زمان بره متاسفانه 

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
قربون دهنت من دوبار امتحان دادم به این ر کی میگم گوش نمیده اتفاقا دیروز دوستم بهم گفت اشتباه کردم ...

من منبع اصلی خوندم ولی کتاب های که نرسیدم خلاصه خوندم عملا نتونستم امتیازی ازشون بگیرم

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای اموزگاری ؟؟؟  خلاصه خونده بودین ؟  بنظرتون عمومیای نوین استخدام بدرد نمیخوره ؟ اونا ...

واقعا بخوام توضیح بدم مفصله باید یه صوت ده دقیقه ای بگیرم. 

اگر میخوای قبول بشی اصل منبع رو بخون تو کانال حامی ۳۱۳هست.  دوبار بخون 

تو هر حیطه دوتا درسو قوی کن که بالای هشتاد بزنی اگر هم بقیه درسا رو نخوندی مهم نیست اگر بتونی بخونی که عالیه

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
برای اموزگاری ؟؟؟  خلاصه خونده بودین ؟  بنظرتون عمومیای نوین استخدام بدرد نمیخوره ؟ اونا ...

من نمیدونم این نوین استخدام چجوریه

ولی دوستم با من پارسال اموزگاری شرکت کرد اون از رو جزوه های یه موسسه معروف خوند من اصل رو

نمرمون مثل هم شد هر دو قبول نشدیم

چون اونا چکیده و خلاصه بودن

بیشتر سوالا مفهومیه و با خوندن خلاصه نمیشه بهشون جواب داد

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2731
واقعا بخوام توضیح بدم مفصله باید یه صوت ده دقیقه ای بگیرم.  اگر میخوای قبول بشی اصل منبع رو بخ ...

پرورشی کلا شهر ما ۵ نفر خانم میخوان 

باید درصدام خیلی بالا باشن نمیدونم چیکار کنم تو این فرصت کم چی بخونم حتی واقعا استرس گرفتم 

پرورشی کلا شهر ما ۵ نفر خانم میخوان  باید درصدام خیلی بالا باشن نمیدونم چیکار کنم تو این فرصت ...

میشه درخواست دوستیمو قبول کنید استا بهم راهنمایی بدید لطفا 🥲♥️ 

من نمیدونم این نوین استخدام چجوریه ولی دوستم با من پارسال اموزگاری شرکت کرد اون از رو جزوه های یه م ...

خیلی معروفه و کلی اسم و اوازه داره 

حالا من شک دارم بهش نمیدونم چیکار کنم 

من منبع اصلی خوندم ولی کتاب های که نرسیدم خلاصه خوندم عملا نتونستم امتیازی ازشون بگیرم

وای چه ترسناک 🤦🏻

بنظرتون یه ماهه جمع میشن کتابا؟

عزیزم نمیتونم ببخشید چون سرم خیلی شلوغه همینم میام اینجا قاچاقی میام دوست دارم یه کمکی بدم به بچه های آزمون

از طرفی من دبیری هستم از پرورشی سر در نمیارم

عزیزم نمیتونم ببخشید چون سرم خیلی شلوغه همینم میام اینجا قاچاقی میام دوست دارم یه کمکی بدم به بچه ها ...

قربونت, فدا سرت انشالله موفق باشی

بنطرت تا ۳۰ فروردین میتونم کتابا رو جمع کنم ؟ هر سه حیطه ؟ عمومیا رو که میگم بشینم خلاصه های نوین رو بخونم بازم نمیدونم 

تجربه من میگه

عمومیا که راحتترن رو خیلی بخون که بتونی درصد بالایی بزنی

تو اختصاصی و تخصصی هم نصف درسارو بخون ولی خوب بخون که بتونی مسلط بشی

زمان برا همه کم بوده همه مثل شمان نکران نباش

وقتتم برا تست هدر نده الکی

فقط نوین استخدام یه کلیپای اموزش تست داره عالیه خیلی به من کمک کرد تو قبولی کتبی،  تو کانالش هست سرچ کنی میاد

موفق باشی منم دعا کن

قربونت, فدا سرت انشالله موفق باشی بنطرت تا ۳۰ فروردین میتونم کتابا رو جمع کنم ؟ هر سه حیطه ؟ عمومیا ...

قید خلاصه رو بزن فقط همرزمان امام یه خلاصه خوب تو حامی پیدا کن بخون بقیه واقعا باید متن کامل رو بخونی

تجربه من میگه عمومیا که راحتترن رو خیلی بخون که بتونی درصد بالایی بزنی تو اختصاصی و تخصصی هم نصف د ...

ممنونم عزیزدلم 

انشالله موفق باشی 

قید خلاصه رو بزن فقط همرزمان امام یه خلاصه خوب تو حامی پیدا کن بخون بقیه واقعا باید متن کامل رو بخون ...

چشم مرسی عزیزدلم

چشم مرسی عزیزدلم

چشمت بی بلا

2706