2733
2734

روز و هفته جوری سریع میره ارواح پدر جت

چرا خنثی ست عید امسال حتی دارم میشنوم کسی هفت سین نمی ندازه

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ملت افسرده شدن    من تاپیک خونه تکونی زده بودم سه نفر اومدن

وای ماهی گلی دیدم صبح هیچکس نمی خرید خانوم آ رد میشدن میگفتن امسال کی هفت سین میندازه که ماهی و لوازم آوردی

منم سفره هفت سین نمی ندازم

پس

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
چون حوصله برامون نمونده  اونی خونه تکونی میکنه که مهمون براش بیاد  با این شرایط مهمون کم ...

آره راست میگی

رفت و آمد به خاطر ها پیوست برای عید دیدنی

دقیقا دلم واقها مهمونی میخاد برم مهمونی بیان خونمون بخدا ار خونه موندن و تنهایی همه افسرده شدیم  ...

منم دلم میخواد اونقدر خانواده اطراف م باشن مثلا بگم وای عید داره تموم میشه هموز نصف شون رو نرفتیم دید و بازدید یا جاش افطار و سحر

2740

ما دیروز رفتیم بازار 

به طرز وخشتناکی فقط شلوغ بود 

مردم انگار فقط اومده بودند 

چند سال پیش مغازه دارا الان چهار پنج نفر کمکی میگرفتن 

واقعا کاری کردن همه چیز رنگ غم بگیره 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
از امسال خرید عید هم داره به خاطره ها میپیونده از بس همه چی گرونه

یدونه عید داشتیم همونم کم رنگ شد

خوبه کریسمس و بوقلمون و هالویین نداریم

هرچی خوبه واسه بقیه ست گرون ش موند واسه ایران

منم امسال نه خونه تکونی کردم نه خریدعید.. چون دارم خودمومیکشم تابتونم برادخترم لباس بخرم دیگه خوراکی که هیچی عیدکجابودآخه عیدمال پولداراست که برنامه ریزی مسافرتشونم کردن نه ماها

2706