2752
2734
عنوان

نظرتون در مورد این کیس خواستگار و شرایطش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 96 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم این واقعا تصمیمیه که خودت بابد بگیری

من خودن بلند نیستم ۱۶۱ ام

دقیقا منم خیلی برام مهم بودند اصلا نمیتونستم یه ادم قد کوتاه به عنوان شوهر قبول کنم و همینطور سفید و بور

کل فامیلمون بور هستن ینی هرچی خواستگار تو فامیل دور و نزدیک بود به این دلیل اصلا بهش فکر نکردم 

حالا شوهرم مشکی و قد بلنده هنوزم همون حس رو به قدش دارم البته شرایطشم از همه بهتر بود 

ولی با همه این اوصاف از منی که ۱۱ ساله ازدواج کردم و شوهرم واقعا از همه نظر ایده آل بود بهت بگم‌یه مشکل اخلاقی چقد میتونه زندگی رو جهنم کنه

فقط و فقط اخلاق مهمه

شمام که ظاهرا از همه چیش خوشت اومده

اگه میتونی به عنوان شوهر قبولش کنی که اوکیه

دوستمم عاشق قد بلند و لاغر بود

الان شوهرش نهایت همین ۱۷۰ هست

ولی با اخلاق عالی...خیلی خوشبخته خداروشکر دیگه مطمئنم قد واسش مساله نیست

هر انتخابی یه هزینه داره و یه فایده ببینید کفه هزینه سنگین‌تره یا فایده وقتی هم انتخاب کردین این که ...

ممنون واقعا 

ب نظرتون ممکنه اگه ازدواج کنم عاشقش شم این مورد کلا یادم بره ؟؟؟

اما ب نظر من اصلا اینطوری نیست من اختلاف قدی بین دختر پسر رو ب شدت دوس  دارم حتی اگه ۳۰ ...

عزیزم منطقی نگا کنی ب نسبت قد خودت با این اقا اختلاف قدی زیبایی داری،بازم میگم ی مدت اشنا شو ببین با شخصیت و...میتونه باعث ش قدش ب چشت نیاد یا ن، حتی کنارش وایسا حین دیدن ببین اخلاف قدیتونو،برا اندامشم میتونه چاق ش

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

با توجه به قد خودتون قد ایشون برای شما خوبه ۷ سانت اختلاف دارید 

اگر میخواید فیل و فنجونی ازدواج کنید😁 مثل کلیپ های اینستا دیگه باید این مورد رو رد کنید چون ایشون حتی یک سانت هم قدشون بلند تر نخواهد شد و قطعا بعد یکی دوسال که یکسری مسائل عادی میشه براتون مسئله ی کمبود ها پررنگ خواهد شد 

ولی من اگر قد خودم کوتاه بود با مرد متوسط و شرایط خوب ازدواج میکرد 

حالا تجربه ی خودم رو بگم من تحصیلات و ظاهر و قد و هیکل برام خیلی مهم بود 

تو خانواده ام مردها همه قد بلندن بالای ۱۸۰

همسرم همه ی معیارهای من رو داره جز همین قد بلند تر از خودم رو 

هم قد منه و من تو هیچ مهمونی ای کفش پاشنه دار نپوشیدم 🫠اما اخلاق و تلاش و رفتارش تو زندگیم انقدر پر رنگ هست که قد اصلا برام مهم نیست 

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
30 اخه😂😐باور کن من همسرم 15سانت اختلاف داریم و گاهی واقعاااااااااا زیاده  به نظرم یکمممم دار ...

خب نظرامون مخالفه 😂

قطعا از من بلند تره اما یه حس بدی داره که از همه پدر و دایی و .. کوتاه تره

ممنون واقعا  ب نظرتون ممکنه اگه ازدواج کنم عاشقش شم این مورد کلا یادم بره ؟؟؟

قبل از این که بله بگید باید این موضوعو با خودتون حل کنید این که عشق با ازدواج بیشتر میشه برای کساییه که قبلش چشماشونو کامل باز کردن و بعدش میبندن. بعدها بین شما و ایشون ممکنه گاهی دعوا پیش بیاد و اون مواقع هست که مدام تو ذهنتون می‌گید این اونی نبود که می‌خواستم. پس به امید درست شدن یا نابینا ش ن خودتون جلو نرید فقط تنها راهش اینه با تمام وجود اون ایرادی که فکر می‌کنید داره رو قبول کنید.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
خیلی بهم میاین باتوجه ب قد خودت منم رو قد حساسم ،و بهترین خاستگارامو سر همین قد رد کردم ،ب نظرم ی م ...

اهوم خیلی ب دل میشینه 

مطمنم خیلی زود با توجه ب رفتاراش عاشقش میشم 

هرچی من دوس دارمو داره 

اما میگم نکنه یه وقت تو زندگی کنار داییام یا پسر عمه پدر برادر .. اینا ببینمش دلم بشکنه چرا از همه کوتاه تره

اهوم خیلی ب دل میشینه  مطمنم خیلی زود با توجه ب رفتاراش عاشقش میشم  هرچی من دوس دارمو دا ...

عاشقش بشی دیگه برات مهم نیس

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
عزیزم این واقعا تصمیمیه که خودت بابد بگیری من خودن بلند نیستم ۱۶۱ ام دقیقا منم خیلی برام مهم بودند ...

خوشبخت تر شی گلم 

ممنون مسئله دوستت واقعا کمکم کرد 

اینقد دوست و اشنا همه میدونن عاشق پشر بلند و هیکلیم الان خجالت میکشم از یه طرف دیگه حس مسکنم اونام مسخره میکنن

عزیزم منطقی نگا کنی ب نسبت قد خودت با این اقا اختلاف قدی زیبایی داری،بازم میگم ی مدت اشنا شو ببین با ...

عزیزم میدونم قدمون اوکیه برا هم 

اما قد من قد معمولیه یه خانم ایرانیع 

اما قد اون واسه مرد ایرانی کوتاههه ب شدت 

من خودمونو با کل مقایسه میکنم 

2706